حمید صادقی: برای تکرار قهرمانی باید با تمام وجود بجنگیم

بازی‌ها در دور برگشت سخت‌تر خواهد بود؛

حمید صادقی: برای تکرار قهرمانی باید با تمام وجود بجنگیم

سرمربی تیم هندبال مس کرمان، گفت: مدافع عنوان قهرمانی هستیم اما باید برای این کار تلاش کرده و برای تکرار قهرمانی با تمام وجود بجنگیم.

به گزارش کرمان ساکر؛ دور اول مرحله رفت این مسابقات نیز از 19 مهر و با حضور 12 تیم در تهران و به صورت متمرکز برگزار شد. 

در پایان رقابت‌های مرحله رفت لیگ برتر هندبال و در گروه دوم نیز تیم مس کرمان مدعی قهرمانی فصل گذشته لیگ برتر با چهار برد در صدر گروهش ایستاد.

حمید صادقی سرمربی این تیم کرمانی در خصوص مرحله رفت لیگ برتر هندبال، اظهار داشت: این مسابقات در دو مرحله برگزار شد که در مرحله اول تیم‌ها از لحاظ آمادگی در شرایط خوبی قرار نداشتند اما در مرحله دوم،  تیم‌ها عملکرد بهتری داشتند. دیدارهای مرحله دوم سنگین‌تر و جذابتر پیگیری شد و روی هم رفته شاهد رقابت‌های با کیفیت‌تری بودیم.

وی افزود: این مسابقات با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی انجام شد و فدراسیون نیز در امر برگزاری لیگ بسیار خوب عمل کرد. میزبانی تهران نیز برای این مسابقات مناسب بود. نحوه میزبانی شهرستان‌ها معلوم نیست چراکه آن‌ها هنوز در این رابطه محک نخورده‌اند.

سرمربی تیم هندبال مس کرمان در مورد شرایط تمرینات تیمش برای آمادگی در دور برگشت لیگ برتر، عنوان کرد:  بلافاصله پس از مشخص شدن تاریخ شروع دور برگشت لیگ برتر هندبال، تمرینات را از روز دوم آذر آغاز کردیم تا تیم از لحاظ آمادگی بدنی و تاکتیکی آماده مسابقات شود. طی دو روز گذشته به تیم استراحت دادیم و مجددا از روز شنبه تمرینات را از سر می گیریم.

صادقی در مورد دفاع از عنوان قهرمانی فصل گذشته لیگ برتر هندبال، گفت: باید همه تلاشمان را برای این موضوع به کار بگیریم. اینکه بگوییم به راحتی دوباره قهرمان می‌شویم، حرف درستی نیست؛ زیرا تیم‌های دیگر واقعا عملکرد خوبی داشتند و برخی از آن‌ها برای قهرمانی بسته شده‌اند. به نظر من هر تیمی که بتواند از مهره‌های خود و لحظات حساس بازی استفاده کند، می‌تواند عنوان قهرمانی را بدست بیاورد. 

وی اضافه کرد: به طور حتم دور برگشت لیگ سخت‌تر و جذاب‌تر خواهد شد و تیم‌هایی که در دور رفت امتیاز از دست دادند برای جبران تلاششان را دو برابر می‌کنند. مس کرمان مدافع عنوان قهرمانی است اما باید برای این کار تلاش کرده و برای تکرار قهرمانی با تمام وجود بجنگیم.

نظرات

نظر دهید