ایران‌نژاد: امسال می‌خواهیم صعود کنیم

بازیکنان خوب و قابل احترامی داریم؛

ایران‌نژاد: امسال می‌خواهیم صعود کنیم

کاپیتان باتجربه تیم فوتبال آرمان‌گهر سیرجان می‌گوید هدف‌گذاری آن‌ها پس از پنج سال از تاسیس این باشگاه سیرجانی، صعود به رقابت‌های لیگ برتر است.

به گزارش کرمان ساکر؛ آرمان‌گهر نتوانست فصل جدید را با نتیجه‌ خوبی آغاز کند و در اولین بازی، در مقابل پارس جنوبی جم شکست خورد. محسن ایران‌نژاد؛ مدافع و کاپیتان با تجربه تیم آرمان‌گهر در گفت و گو با رسانه رسمی این باشگاه در مورد این بازی می‌گوید: متاسفانه ما استارت خوبی نداشتیم و می‌توانستیم بسیار بهتر از این عمل کنیم. روی اتفاقات بازی را باختیم درحالی‌که  در بدترین شرایط، حقمان مساوی بود. به بازیکنان پارس جنوبی تبریک می‌گویم. به هرحال فوتبال زیبایی‌ها، غم‌ها و روزهای خوب و بد خودش را دارد و آن روز، برای پارس جنوبی روز خوب فوتبال و برای ما روز بد فوتبال بود.

ایران‌نژاد در ادامه با اشاره به این موضوع که این شکست را پشت‌سر گذاشته ایم، می‌گوید: باخت وجود داشته  و باز هم وجود خواهد داشت اما مطمئن باشید بچه‌ها فصل را با قدرت ادامه خواهند داد. امسال، سالی است که می‌خواهیم به امید خداوند صعود کنیم. تمام تلاش خود را انجام خواهیم داد و سرانجامِ کار را به خداوند واگذار می‌کنیم.

کاپیتان باتجربه و خوش‌اخلاق تیم آرمان‌گهر معتقد است تیم باید با تکیه بر منطق به راه خود ادامه دهد: حضور در لیگ برتر آرزوی تمام تیم‌هاست ولی ما باید منطقی و گام به گام جلو برویم. از تاسیس باشگاه آرمان‌گهر فقط پنج سال می‌گذرد. با این وجود ما نیز مانند سایر تیم‌ها یکی از اهداف خود را صعود به لیگ برتر قرار داده‌ایم اما حتی در صورت عدم صعود، مطمئن باشید جایگاه خوبی را در جدول به دست خواهیم آورد. بازیکنان خوب و قابل احترامی داریم و همه هم قسم شده ایم که صعود کنیم و ان‌شالله همین اتفاق نیز خواهد افتاد.

ایران‌نژاد در ادامه با اشاره به وضعیت روحی تیم آرمان‌گهر در آستانه دیدار هفته آینده با قشقایی شیراز می‌گوید: به نظر من بهترین بازیکنان افرادی هستند که می‌توانند سریع از لحاظ جسمی و روحی ریکاوری شوند. ریکاوری می‌تواند ما را برای برد به زمین بفرستد. پس از بازی با پارس جنوبی، کادر فنی تلاش کرد از نظر روحی بچه‌ها را تقویت کند و با انجام تمرینات مختلف ذهنی و بدنی، کادر فنی تلاش کرد شادابی و نشاط را به تیم بازگرداند. من احساس می‌کنم ریکاوری خوبی داشتیم و امیدوارم دست پر از شیراز برگردیم.

کاپیتان باسابقه آرمان‌گهر در انتهای گفت‌وگو می‌گوید: باید از مجموعه باشگاه و شرکت آرمان‌گهر تشکر کنم که تلاش فراوانی دارند که تمامی امور به نحو احسن پیش رود و پله‌ها را یکی یکی و گام به گام طی کنیم. پیشرفت زمان‌بر است.

نظرات

نظر دهید