اماکن ورزشی کرمان تا اطلاع ثانوی تعطیل اعلام شد

اماکن ورزشی کرمان تا اطلاع ثانوی تعطیل اعلام شد

مدیرکل ورزش و جوانان کرمان گفت: اماکن ورزشی این استان از جمله خصوصی و دولتی از امروز(شنبه) تا اطلاع ثانوی تعطیل شده‌اند.

به گزارش کرمان ساکر؛ میثم پاریزی شامگاه یکشنبه در نشست با معاونان و مسئولان واحدهای ورزش و جوانان استان کرمان با اشاره به گستردگی شیوع ویروس کرونا در استان افزود: هیچ گونه فعالیت تمرینی و ورزش عمومی از این پس، برای مجموعه باشگاه های ورزشی در این استان نخواهیم داشت.

وی ادامه داد: محدودیت در بحث تعطیلی اماکن (چه خصوصی، چه دولتی و چه اماکن تحت اختیار سایر دستگاه ها) به صورت ۱۰۰ درصد اجرا می شود و تا زمانی که به صورت مجدد دستوالعملی اعلام نشود، امکان بازگشایی هیچ مکان ورزشی وجود ندارد.

وی با تأکید بر اینکه فعالیت گروه های نظارتی از امروز در استان کرمان آغاز می‌شود، بیان داشت: در صورت باز بودن اماکن ورزشی، با هماهنگی عوامل قضایی نسبت به پلمب اماکن ورزشی اقدام می شود.

پاریزی با اشاره به برقراری محدودیت ها و رعایت مصوبات ستاد استانی و ملی کرونا افزود: طی مدت شیوع کرونا در استان، محدودیت های بی شماری برای حوزه ورزش پیش آمده است.

وی اظهار داشت: رعایت منافع اقتصادی باشگاه های ورزشی و اجرای مجموعه نظارت های را در کنار هم در دستور کار قرار دادیم که آسیب کمتری به مجموعه ورزشکاران و کسانی که برای سلامتی شان از مجموعه باشگاه ها استفاده می کنند، وارد شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان گفت: طی این مدت توانستیم، بر اساس مصوبات ستاد کرونا در ورزش دستورالعمل هایی در استان پیاده کنیم و امور را پیش ببریم اما وضعیت استان به دلیل شیوع کرونا نگران کننده و از وضعیت قرمز نیز عبور کرده‌ایم. 

وی عنوان کرد: با تعامل و همکاری باشگاه های ورزشی استان کرمان و نظارت دقیق بر عوامل مربوط نسبت به پیگیری محدودیت های جدید اقدام شود.

وی تصریح کرد: زمان شروع فعالیت اماکن ورزشی مجدداً از سوی روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان کرمان اطلاع رسانی می شود.

پاریزی بیان داشت: اگر طی مدت دو هفته، دستورالعمل های بهداشتی رعایت شود، از این وضعیت گذر خواهیم کرد.

نظرات

نظر دهید