گل‌ریحان ۱ - مس کرمان ۱؛ توقف مس مقابل میزبان پرابهام

گل‌ریحان ۱ - مس کرمان ۱؛ توقف مس مقابل میزبان پرابهام

شاگردان مهاجری در دیدار نخست خود در رقابت‌های لیگ دسته یک فوتبال کشور مقابل گل‌ریحان به تساوی یک بر یک دست یافتند.

به گزارش کرمان ساکر؛ در چارچوب بازی‌های هفته اول لیگ یک فوتبال ایران، تیم‌های گل ریحان البرز و مس کرمان از ساعت ۱۵ امروز در ورزشگاه انقلاب کرج مقابل هم قرار گرفتند.

تقابل شاگردان میثم منیعی و محمدرضا مهاجری در حالی برگزار شد که بازیکنان گل ریحان به سختی مجوزشان برای حضور در این بازی صادر شد و تنها سه بازیکن روی نیمکت این تیم حضور داشت و مسی‌های کرمان نیز با سه غایب پا به این دیدار گذاشته بودند. بهرام رشیدفرخی، آرمان اکوان و سجاد بیرانوند نتوانستند مس را در این دیدار همراهی کنند . با این حال اگرچه نیمه اول این مسابقه گلی به همراه نداشت، اما تیم میزبان موفق به کسب یک پنالتی شد که این ضربه البته راهی به تور دروازه پیدا نکرد. 

 در نیمه دوم گل ریحان و مس کرمان موفق شدند هر کدام به یک گل دست پیدا کنند. مس کرمان در دقیقه ۶۴ توسط امیر طاهر دروازه گل ریحان را باز کرد ولی این موفق به حفظ این نتیجه تا دقیقه ۹۰ نشد و در لحظات تلف شده دروازه این تیم مدعی صعود به لیگ برتر باز شد؛ جایی که محمد زارعی، بازیکنی که به‌عنوان یار جانشین در ترکیب گل ریحان البرز قرار گرفته بود، توانست در سومین دقیقه وقت‌های اضافه دروازه مس کرمان را باز کند تا این مسابقه با نتیجه یک بر یک به اتمام برسد.
 

نظرات

نظر دهید