ربیعی: تفاوت ما با گل‌گهر فقط در منشا بود

در مسیر پیشرفت قرار داریم؛

ربیعی: تفاوت ما با گل‌گهر فقط در منشا بود

سرمربی مس رفسنجان با تمجید از پیشرفت تیمش علی‌رغم شکست مقابل گل‌گهر مدعی شد که قانون جذب بازیکن خارجی تفاوت در این دربی را رقم زده است.

به گزارش کرمان ساکر؛ ربیعی بعد از شکست تیمش مقابل گل گهر در دربی کرمان گفت: جا دارد خسته نباشید به تیم مقابل و کادرفنی محترم آنها و این پیروزی را به آنها تبریک می‌گویم. یک خسته نباشید هم به تیم خودمان که در اکثر دقایق بازی در مدار نظمی که مدنظرمان بود کار کردند. فوتبال همین است و وقتی شما از یک سری موقعیت ها سود نبرید این فرصت را به رقیب می دهید تا آنها از موقعیت های خود استفاده کنند. ما نزدیم و جریمه شدیم. کسانی که بازی هفته گذشته ما و این بازی را دیدند، امروز به مراتب بهتر بودیم. اصلا نگران تیم و آینده نیستم. تیمی که فوتبال بازی می کند و در مسیر پیشرفت قرار دارد این نوید را می‌دهد که امیدوارکننده ظاهر شود. تیم حریف تیم پرمهره است که برای سهمیه بازی می کند. ما در بیشتر دقایق بهتر کار کردیم و در پرسینگ خوب کار کردیم. از کمترین ضربه به چارچوب خودمان گل خوردیم. باید ضعف ها را هفته به هفته کمتر کنیم. جای هیچ نگرانی وجود ندارد و سطح پیشرفت تیم قابل مشاهده است.
 
وی ادامه داد: کاری به نگاه‌های مغرضانه ندارم و کسانی که می توانند فنی نگاه کنند، متوجه هستند که چه می گویم. در ضربه ایستگاهی که از قبل هم پیش بینی می کردیم اسیر منشا شدیم. تفاوت منشا کاملا مشهود بود. مربی ای نیستم که برای باخت های خودم به دنبال مقصر باشم و همیشه باخت برای سرمربی است و لاغیر. اما تفاوت بازیکن خارجی و داخلی اینجا هست. این برای تیم هایی مثل ما کاملا مشخص است. گله ای ندارم و فقط صحبتم با قانون گذار این است که باشگاهی که با بازیکنان خارجی قرارداد دارد و حالا تمدید می‌کند اما چرا دیگر باشگاه ها از جذب بازیکن خارجی ممنوع می شوند؟ قانون باید به شکلی باشد که تیم های تازه وارد هم بتوانند از این پوئن استفاده کنند. ما در چند پست در فوتبال کشورمان با فقر بازیکن مواجه هستیم و این کاملا مشهود است. ما در تمام دقایق بازی کنترل بازی را در اختیار داشتیم و راه های بازی این تیم را بسته بودیم. به نظرم اتفاق به تیم حریف کمک کرد. ما در ضربه ایستگاهی بدعمل کردیم و روی آن کار خواهیم کرد. ما در دقایق پایانی فرصت خوبی داشتیم اما نزدیم. بچه های من اما خوب جنگیدند و از نظر روانی هم علیرغم تمامی اتفاقاتی که رخ داده بود تلاش زیادی داشتند.

ربیعی در پاسخ به سوالی درباره ضعف خط دفاعی و ناهماهنگی تیمش گفت: ما در فضای کلی و نه این بازی، در شرایطی قرار داریم که نیاز به هماهنگی بیشتر داریم. هماهنگی خمر رنگ رزی نیست و رفته رفته شکل می گیرد. در تمامی ابعاد ضعف هایی داریم اما الان جلوتر از هفته قبل هستیم. در سریع ترین زمان ممکن این ضعف ها را برطرف خواهیم کرد.

نظرات

نظر دهید