مرضیه جعفری: برگزاری لیگ برتر در این شرایط ریسک بزرگی است

در این فصل 5 یا 6 تیم مدعی هستند

مرضیه جعفری: برگزاری لیگ برتر در این شرایط ریسک بزرگی است

سرمربی تیم فوتبال زنان شهرداری بم با بیان اینکه با بحران کرونا برگزاری لیگ برتر ریسک بزرگی است، گفت: سلامت بازیکنان در اولویت قرار دارد و در این شرایط باید تیم‌ها به بهترین نحو پروتکل‌ها را رعایت کنند تا خطری آنان را تهدید نکند.

به گزارش کرمان ساکر و به نقل از ایرنا، مرضیه جعفری روز سه‌شنبه اظهار داشت: در نقل و انتقالات تیم‌ها بازیکنان خوبی را جذب کردند که در افزایش کیفیت لیگ برتر تاثیرگذار است و سطح کیفی بازی فوتبالیست‌ها هم بالا می‌رود. هرچند در فصل گذشته بازیکنان خوب و تکنیکی بیشتر در یک، دو یا سه تیم جمع شده بودند اما در این فصل شاهد هستیم که بازیکنان بسیار خوبی جذب تیم‌های وچان کردستان و حتی شهرداری سیرجان شدند و این تیم‌ها بسیاری از بازیکنان قبلی خود را حفظ کردند.

وی ادامه داد: در این فصل پنج یا ۶ تیم مدعی قهرمانی هستند.  هر تیمی که بیشتر تلاش کند و بهترین استفاده را از موقعیت‌ها داشته باشد، قطعا این جایگاه را بدست می‌آورد.

سرمربی تیم شهرداری بم با بیان اینکه موافق برگزاری مرحله پلی‌آف نیستم، گفت: مرحله حذفی قهرمان اصلی را مشخص نمی‌کند. حال که به خاطر کرونا مسابقات لیگ برتر در ۲ گروه برگزار می‌شود حداقل ۴ تیم راه یافته به مرحله بعد باید در انتها به صورت دوره‌ای بازی کنند تا قهرمان واقعی مشخص شود.

وی با اشاره اینکه موافق برگزاری لیگ به‌صورت گروهی نیست، خاطرنشان کرد: به خاطر کرونا مجبور شدیم تا این شیوه را بپذیریم. اکنون سلامت بازیکنان خیلی اهمیت دارد. شرایط بسیار سخت شده و برگزاری لیگ برتر در این برهه حساس ریسک بزرگی است. تیم‌ها باید پروتکل‌های بهداشتی را به بهترین شکل رعایت کنند تا سلامت بازیکنان به خطر نیفتد.

جعفری درخصوص گروهی که در آن قرار دارد، یادآور شد: گروه الف بسیار سخت‌تر از گروه ب است زیرا تیم‌های مدعی بیشتری در آن حضور دارند. ذوب آهن  و سپاهان در این فصل خوب بسته شده‌اند. همچنین تیم هیات فوتبال البرز یکدست و ملی پوشان جوانی را جذب کرده و دروازه‌بان خوبی دارد.

نظرات

نظر دهید