تکرار تاریخ؛ درگیری لیدران کرمانی با کادرفنی مس

پس از دیدار تدارکاتی مس - شهید قندی؛

تکرار تاریخ؛ درگیری لیدران کرمانی با کادرفنی مس

پس از دیدار تدارکاتی روز گذشته دو تیم فوتبال مس کرمان و شهیدقندی یزد، لیدران کرمانی به شدت نسبت عملکرد تیم مس معترض بودند و در ادامه نیز با فرزین رکوعی و عباس محمدی درگیر شدند.

به گزارش کرمان ساکر؛ دیدار تدارکاتی روز گذشته دو تیم فوتبال مس کرمان و شهیدقندی یزد که در مجموعه شهدای مس برگزار شد، در نهایت با تک گل بابامحمدی برای مس، با نتیجه تساوی یک بر یک به پایان رسید.

در این دیدار پر برخورد که دو تیم با جدیت هر چه تمامتر مقابل یکدیگر صف‌آرایی می‌کردند، شاهد درگیری متعدد بازیکنان با یکدیگر و همچنین اعتراضات به تیم داوری بودیم تا جایی که قاضی این دیدار از هر تیم یک بازیکن را با نشان دادن کارت قرمز از زمین مسابقه اخراج کرد.

اما درگیری در این دیدار تنها به زمین مسابقه ختم نشد و پس از سوت پایان بازی هم شاهد اتفاقات عجیب و غریب زیادی بودیم. برخی هواداران و لیدرهای تیم فوتبال مس کرمان که مدتهاست نسبت به یارگیری و همچنین عملکرد پیش‌فصل تیم معترض هستند، بار دیگر به سوی مهاجری رفتند تا صدای اعتراض خود را به گوش این سرمربی برسانند، اما در ادامه با نزدیک شدن فرزین رکوعی از اعضای کادرفنی مس به جمع معترضان، درگیری لفظی میان او و برخی لیدران به وجود می‌آید تا جایی که اگر وساطت دیگر اعضای کادرفنی مس نبود، قطعا کار به جاهای باریک کشیده می‌شد. در این اثنا علاوه بر رکوعی، عباس محمدی مربی گلر کرمانی این تیم نیز از سوی برخی لیدرها مورد توهین قرار گرفت.

این اتفاقات در فاصله تنها چند هفته تا آغاز رقابت‌های لیگ یک، بدون شک یادآور سقوط تلخ و غم‌انگیز مس کرمان به لیگ یک در رقابت‌های فصل ۹۲-۹۳ بود. سالی که در شرایطی مشابه بیژن طاهری دستیار مجتبی تقوی سرمربی وقت مسی‌ها، توسط چند لیدر مورد ضرب و شتم قرار گفت تا آن کادرفنی خیلی زود و پیش از آغاز لیگ برتر، کرمان را برای همیشه ترک کنند. رفت‌ و آمدهایی که در پایان فصل دودش در چشم هزاران هوادار کرمانی رفت و همگی آن‌ها تا همین لحظه چشم انتظار بازگشت تیم محبوبشان به سطح یک فوتبال کشور هستند.

ای کاش واژه «صبر» در فرهنگ لغت برخی از هواداران و لیدرهای کرمانی جای خود را باز می‌کرد تا آن‌ها پیش از شروع رسمی رقابت‌های رسمی لیگ یک تا این حد نسبت به عملکرد تیمشان معترض نباشند. تیم فصل قبل مجتبی حسینی هم خیلی زود مورد قضاوت عده‌ای قرار گرفت و از همان ابتدای فصل نقل‌وانتقالات مورد هجمه قرار داشت و برخی معتقد بودند آن تیم که تا روز آخر شانس صعود به رقابت‌های لیگ برتر را داشت، کاندیدا سقوط به لیگ دسته دوم خواهد بود!

نظرات

نظر دهید