سرپرست تیم کاراته مس کرمان: برای تداوم قهرمانی مبارزه می‌کنیم

سرپرست تیم کاراته مس کرمان: برای تداوم قهرمانی مبارزه می‌کنیم

سفید پوشان کاراته مس کرمان فصل 1399_1400، بروی تاتامی لیگ برتر به مبارزه می پردازند.

به گزارش کرمان ساکر؛ سرپرست تیم کاراته باشگاه صنعت مس کرمان با اعلام این خبر گفت: پس از اعلام بخشنامه فدراسیون مبنی بر برگزاری لیگ برتر و سوپر لیگ کاراته کشور در فصل 1399_1400 باشگاه صنعت مس کرمان برای کسب سومین عنوان قهرمانی خود ، این بار بروی تاتامی لیگ برتر کشور اعلام آمادگی کرد.

عابد علمدارزاده اظهار داشت: که امسال ملی پوشان و قهرمان کاتا و کومیته صنعت مس کرمان با حضور در جمع 60 تیم برتر کاراته کشور در رقابت های لیگ برتر و سوپر لیگ کاراته فدراسیون به مبارزه می پردازند.

علمدارزاده خاطر نشان کرد تیم کاراته مس کرمان در رقابت های لیگ نوجوانان و جوانان کاتا کشور در سال1397 به روی تاتامی رفتند که پس از کسب سکوی قهرمانی ، در سال 1398 رقابت های خود را در تمامی رده های سنی نونهالان ، نوجوانان، جوانان و امید در بخش کاتا با ملی پوشان و قهرمان خود پیگیری کرد که برای دومین سال پیاپی صاحب عنوان قهرمانی شد.

وی ضمن تبریک و قدرانی از مدیریت و عوامل محترم باشگاه صنعت مس کرمان ، افزود: این مهم حاصل نمیشد جز با حمایت های همه جانبه باشگاه مس کرمان و تلاش بی وقفه کادر فنی و کاتا رو های قهرمان کرمان .

سرپرست تیم اضافه کرد که با توجه به شیوع ویروس کرونا با تمهیدات فدراسیون کاراته ج.ا.ا و سازمان لیگ کاراته از ابتدای آبان ماه سال جاری قهرمانان دختر و پسر کاتای استان کرمان در رقابت های مجازی کاتا فدراسیون با حضور 10 تیم میهمان از کشورهای سوئد ، روسیه ، فیلیپین و آمریکا شرکت کردند که این رقابت ها به مدت 7 هفته پیگیری خواهد شد.

نظرات

نظر دهید