لیگ برتر امید و جوانان به صورت رفت و برگشت برگزار می شود

لیگ برتر امید و جوانان به صورت رفت و برگشت برگزار می شود

در حالی که اعلام شده بود در نحوه برگزاری مسابقات این فصل لیگ برتر امید و جوانان کشور تغییراتی ایجاد خواهد شد اما این رقابت ها همانند فصول قبل خود یه صورت رفت و برگشت برگزار می گردد.

به گزارش کرمان ساکر؛ جلسه هماهنگی و بررسی نحوه برگزاری مسابقات لیگ های برتر امید و جوانان باشگاه های کشور در فصل 1400-1399  در سالن روابط عمومی سازمان لیگ به صورت وبینار و آنلاین با حضور رضا عبدی مدیر مسابقات پایه سازمان لیگ وتمامی نمایندگان باشگاه های حاضر در مسابقات برگزار شد.

عبدی در مورد این جلسه اظهار داشت: در این جلسه نمایندگان باشگاه ها نظرات خود را به طور شفاف بیان کردند.البته با توجه به محدودیت های ایجاد شده به خاطر انتشار ویروس کرونا سازمان لیگ پیشنهاد داد که مسابقات لیگ های پایه به صورت متمرکز و رفت و برگشت انجام شود که با توجه به اهمیت زیاد مسابقات برای باشگاه ها، آنها خواستار برگزاری مسابقات لیگ برتر امید و جوانان مانند لیگ برتر بزرگسالان شدند و خواستار برگزاری مسابقات به صورت رفت و برگشت و غیرمتمرکز شدند.

وی افزود: به این ترتیب کمیته مسابقات پایه سازمان لیگ تصمیم گرفت مسابقات را در هر دو رده در دو گروه به صورت منطقه ای و رفت و برگشت با رعایت دقیق پروتکل های بهداشتی ابلاغی از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا در ورزش برگزار کنند. به این ترتیب مسابقات از آذرماه آغاز خواهد شد.

نظرات

نظر دهید