جهان‌نجاتی: با حضور تیم‌های مدعی کار سختی در پیش داریم

جهان‌نجاتی: با حضور تیم‌های مدعی کار سختی در پیش داریم

مریم جهان نجاتی گفت: در دو گروه تیم های سخت و مدعی حضور دارند و این کار ما را سخت خواهد کرد و باید تمام تلاشمان را انجام دهیم.

به گزارش کرمان ساکر؛ تیم فوتبال شهرداری سیرجان یکی از مدعیان قهرمانی در دوازدهمین دوره لیگ برتر فوتبال بانوان در گروه دوم این رقابت ها می بایست به مصاف وچان کردستان، پالایش گاز ایلام، ملوان بندر انزلی، زاگرس شیراز و نماینده بوشهر برود که در این خصوص مریم جهانجاتی گفت: خوشحالیم که پس از وقفه ای 9 ماه رقابت های لیگ برتر قرعه کشی شد تا فصل جدید آن آغاز شود و شاهد نبرد تیم های مدعی برای کسب عنوان قهرمانی باشیم.

سرمربی شهرداری سیرجان در خصوص قرعه کشی این رقابت ها اظهار داشت: در هر دو گروه شاهد حضور تیم های سخت و مدعی هستیم و ما در دور رفت بازیها سه بازی بیرون از خانه داریم که کاری دشوار در پیش خواهیم داشت.

جهانجاتی در خصوص استارت رقابت های لیگ برتر در زمان شیوح بیماری کرونا به خبرنگار دی اسپورت گفت: امیدواریم اعضای تیم های شرکت کننده در رقابت ها با انجام دستور العمل های ابلاغی سازمان لیگ در خصوص رعایت پرتکل های بهداشتی بدون هیچ مشکلی این رقابت ها را به پایان برسانند و اتفاق بدی رخ ندهد.

نظرات

نظر دهید