ایران‌نژاد: تا پایان هفته تمدید می‌کنم

ایران‌نژاد: تا پایان هفته تمدید می‌کنم

کاپیتان سرشناس تیم فوتبال آرمان‌گهر سیرجان اعلام کرد که قرارداد خود را تا پایان هفته با این تیم سیرجانی تمدید خواهد کرد.

به گزارش کرمان ساکر؛ محسن ایران‌نژاد کاپیتان با اخلاق تیم فوتبال آرمان‌گهر سیرجان که فصل گذشته در اولین سال حضور در رقابت‌های لیگ یک به همراه این تیم به هدف خود یعنی بقا در این رقابت‌ها دست پیدا کردند، در رابطه با تمدید قرارداد خود در فصل‌ پیش‌رو گفت: از همان ابتدا در تمرینات آرمان‌گهر به طور جدی حضور پیدا کردم و به زودی قرارداد خود با این تیم را تمدید خواهم کرد.

ایران‌نژاد در پاسخ به اینکه چرا تا این لحظه بصورت رسمی قرارداد خود را تمدید نکرده است، افزود: دلیل خاصی ندارد و در حال حاضر نیز خود را بازیکن آرمان‌گهر می‌دانم. همانطور که گفتم، با توجه به تصمیمی که گرفته ام، در فصل جدید نیز لباس آرمان‌گهر را به تن می‌کنم. انشالله اگر مشکل خاصی پیش نیاید این هفته و پس از پایان اردو بصورت رسمی قرارداد جدید خودرا امضا می‌کنم.

کاپیتان باتجربه سیرجانی‌ها در پایان عنوان کرد: شرایط خوبی را دنبال می‌کنیم و امیدواریم در فصل جدید عملکرد به مراتب بهتری نسبت به فصل گذشته به نمایش بگذاریم. خوشبختانه بچه‌ها با انگیزه و با نشاط در تمرینات حاضر می‌شوند و قطعا مزد زحماتشان را خواهند گرفت.

نظرات

نظر دهید