خط دفاع گل‌گهر انبار باروت گلزنی است

خط دفاع گل‌گهر انبار باروت گلزنی است

امیر قلعه نویی برای لیگ بیستم مدافعان گلزن لیگ را در اختیار خواهد داشت.

به گزارش کرمان ساکر، موج بعدی فعالیت‌های نقل و انتقالاتی گل گهر دیروز انجام شد و آرمین سهرابیان که در حوالی تراکتور و استقلال نامش شنیده می‌شد، به سوی سیرجان چرخید و با گل گهر قرارداد بست تا یکی دیگر از خریدهای مهم گل گهر باشد.

این خرید از این جهت پر اهمیت تلقی می‌شود که خط دفاع گل گهر در فصل گذشته آسیب پذیر و پر نوسان کار کرد و حتی در بازی‌های پایانی فصل تعداد گل‌های خورده این تیم در هر بازی از دو گل هم تجاوز می‌کرد و به همین دلیل زوم قلعه نویی در موج دوم خریدهایش به تقویت خط دفاع اختصاص پیدا کرد.

سهرابیان فصل گذشته در سایپا یکی از ارکان اصلی بقای تیمش بود؛ به خصوص با گل‌های حساس هفته‌های آخر به شهرخودرو و ماشین سازی. او به عنوان مدافع میانی سایپا در ضربات شروع مجدد و ارسال‌های دقایق پایانی به بهترین شکل نقش خود را ایفا کرد و در مجموع، سه گل برای تیمش به ثمر رساند.

گل گهر اما گلزن تر از سهرابیان را در اختیار دارد. علیرضا ابراهیمی به تنهایی 6 گل برای گل گهر زد و بی تردید اهمیت تاثیرگذاری او در بقای گل گهر کمتر از سهرابیان نبود و در پایان فصل نیز گلزن ترین مدافع لیگ برتر لقب گرفت. ابراهیمی با وجود پیشنهادات خوب، قراردادش را با گل گهر تمدید کرده و دیروز نیز زوج خود را در خط دفاع شناخت. زوجی گلزن که فصل گذشته در مجموع 9 گل زدند تا جنس گلزنی گل گهر از همان عقب زمین جور باشد و قلعه نویی در طول لیگ بیستم حساب ویژه‌ای روی گلزنی این دو مدافع باز خواهد کرد.

البته رقابت در خط دفاع گل گهر نیز از گلزنی مدافعان جذاب‌تر است و علیرضا آرتا یکی از ستاره‌های خط دفاعی لیگ یک مدتی پیش به گل گهر پیوست تا حضور در ترکیب اصلی خط دفاع برای مدافعانی که در گل گهر حضور دارند، اصلا آسان نباشد. همین دیروز رضا علیاری نتوانست خریدهای پر تعداد برای ترمیم دفاع را هضم کند و درخواست جدایی داد تا مشخص شود رقابت در خط دفاع به شدت بالاست و چاشنی گلزنی نیز به آن اضافه شده.

نظرات

نظر دهید