سردرگمی پایه‌های مس و نگرانی برای هدر رفتن زمان

چینشی که فرسایشی شده

سردرگمی پایه‌های مس و نگرانی برای هدر رفتن زمان

در فاصله کمتر از یک ماه تا شروع برخی از لیگ‌های فوتبال پایه، هنوز کار معرفی تیم‌های پایه مس کرمان ادامه پیدا نکرده است.

به گزارش کرمان ساکر، باشگاه مس کرمان سه هفته پیش مربیان تیم‌های 11، 12، 13 سال و نونهالان را معرفی کرد اما از رده نوجوانان تا امید که در لیگ‌های کشوری حضور خواهند داشت، هنوز چهره‌های کادرفنی تیم‌ها مشخص نشده است.

این عدم معرفی سرمربیان تیم‌های پایه موجب هدر رفتن زمان شده؛ زمان نقل و انتقالات و شروع مسابقات فوتبال‌ پایه چندی پیش از سوی فدراسیون اعلام شد که تیم‌های لیگ برتر امید و جوانان تا 20 مهر فرصت فعالیت در نقل و انتقالات را خواهند داشت و مسابقات نیز از 5 آبان آغاز می‌شود. همچنین زمان نقل و انتقالات لیگ‌های نوجوانان و نونهالان به ترتیب تا 5 و 10 آبان است و مسابقات این دو رده سنی نیز از 16 و 25 آبان آغاز می‌شود.

مشخص نیست آیا تاریخ نقل و انتقالات و شروع مسابقات دستخوش تغییر خواهد شد یا خیر و به دلیل شیوع گسترده‌تر کرونا، زمزمه‌هایی در این خصوص وجود دارد اما در شرایط فعلی که هنوز تغییری از سوی فدراسیون اعلام نشده، عدم معرفی سرمربیان و کادرفنی و سرپرستی تیم‌های پایه مس کرمان فرسایشی شده و قطعا ادامه روند عدم معرفی سایر مربیان پایه موجب متضرر شدن این تیم‌ها نیز خواهد شد.

اینکه کادرفنی چه زمانی کارش را آغاز کند و با مشاهده تمرینات و برخی بازیکنان تستی برای انتخاب نفراتش به جمع بندی نهایی برسد، زمانی بسیار بیشتر از دو هفته که تا پایان نقل و انتقالات مانده، طلب می‌کند و باشگاه مس باید هرچه سریع تر تیم‌های پایه را از سردرگمی خارج کند و به شرایط این تیم‌ها سر و سامان بخشد.

گفته می‌شود نهایتا تا سه شنبه چینش مربیان به پایان خواهد رسید و باید دید آیا این آخرین موعد برای مشخص شدن تکلیف تیم‌های پایه خواهد بود؟

نظرات

نظر دهید