شاخص آرمان‌گهر با جبران نقص‌ها بالاتر می‌رود

شاخص آرمان‌گهر با جبران نقص‌ها بالاتر می‌رود

آرمان گهر در تابستان فعالیت خوبی داشته و بدون تغییرات گسترده وارد فصل جدید خواهد شد.

به گزارش کرمان ساکر، برای چهارمین سال متوالی، آرمان گهر سیرجان گزینه‌ای جز قاسم شهبا نداشت. لیگ یک در فصل گذشته با توجه به تجربه‌ای که شهبا از اندوخته کرده، برای آرمان گهر دردسر آنچنانی ایجاد نکرد و تیم محبوب سیرجان فصل آینده را نیز در لیگ یک سپری خواهد کرد.

آرمان گهر بعد از جلب نظر شهبا برای یک فصل دیگر، با نظر او ابتدا به سراغ تمدید قرارداد شاکله اصلی رفت که 15 بازیکن از جمع نفرات فصل گذشته قراردادشان را با این تیم تمدید کردند. در لابلای مذاکرات برای تمدید قرارداد بازیکنان، مذاکراتی نیز با بازیکنان مختلف انجام شد که تاکنون علی شهسواری پور، حسین مددی، شاهین شفیعی، رضا حیدری و امین عباسی به صورت رسمی به آرمان گهر پیوسته‌اند.

شهبا برای فصل جدید با حفظ شاکله اصلی، اهداف نقل و انقالاتی را با جذب نفرات اندک در جهت برطرف کردن نقص‌های تیمش پیش برده اما فعالیت آرمان گهر در بازار همچنان ادامه دارد و نهایتا دو یا سه بازیکن شاخص‌تر که مورد توجه تیم‌های لیگ برتری نیز قرار دارند، در روزهای آتی پاسخ خود را به پیشنهاد آرمان گهر می‌دهند تا کار این تیم عملا در بازار به اتمام برسد.

تمرینات آرمان گهر به احتمال فراوان از چهارشنبه در سیرجان آغاز می‌شود و با گذشت چند روز نیز برنامه‌های آتی و اردویی این تیم اعلام خواهد شد.

نظرات

نظر دهید