جدایی محترمانه حسین حیدری از مس

حضور در معارفه مهاجری بدون قرارداد

جدایی محترمانه حسین حیدری از مس

مدافع کرمانی مس برای پیوستن به ماشین سازی هیچگونه حاشیه‌ و دلخوری را به جا نگذاشت.

به گزارش کرمان ساکر، حسین حیدری بعد از 13 سال بازی در استان کرمان، راهش را به مقصد لیگ برتر کج کرد. در حالی که باشگاه مس کرمان هفته گذشته با انتشار یک لیست 15 نفره از تمدید قرارداد مدافع کرمانی خود خبر داده بود که اتفاقا همان شب حیدری در واکنش به قرار داشتن نامش در لیست قطعی مس اعلام کرد قراردادش را با مس تمدید نکرده.

حیدری بعد از ناکامی مس تصمیم خود را برای جدایی از این تیم و حضور در یکی از تیم‌های لیگ برتری گرفته بود و مذاکرات جدی نیز با چند تیم به خصوص نساجی و ماشین سازی داشت اما در نهایت با نظر وحید بیاتلو سرمربی ماشین سازی مذاکرات نهایی‌اش را با این تیم ادامه داد و ظهر دوشنبه نیز با حضور در باشگاه تبریزی قراردادش را با این تیم رسمی کرد تا خبری بر خلاف لیست باشگاه مس منتشر شود.

باشگاه مس کرمان و رضا مهاجری برای فصل جدید خواهان تمدید قرارداد حیدری بودند اما با وجود رقم قرارداد بالاتری که مس به مدافع کرمانی‌اش پیشنهاد داد، حیدری از تصمیم جدایی خود کوتاه نیامد و خواهان ادامه فوتبال در لیگ برتر بود.

حیدری برای جدایی از مس منعی نداشت و بازیکن آزاد محسوب می‌شد اما شنبه در روز معارفه رضا مهاجری و بازیکنان جدید مس در تهران حاضر شد و در واقع به لیستی که باشگاه مس ارائه کرده بود احترام گذاشت. حیدری با وجود حضور در معارفه مهاجری، با مس تمرین نکرد و بعد از صحبت با مهاجری و باشگاه مس، نظر قطعی‌اش را در رابطه با جدایی از این تیم در جریان مذاکرات اعلام کرد تا برای جدایی از تیم همیشگی‌اش بدون حاشیه عمل کند.

احترام به تیم و باشگاهی که روی حسین حیدری سرمایه گذاری کرده و او 13 سال را با پیراهن این تیم پشت سر گذاشت و فقط در مقطعی کوتاه به صورت قرضی برای مس رفسنجان و مس نوین بازی کرد، نباید به راحتی خدشه دار می‌شد و این نوع جدایی قطعا بهترین تصمیمی بود که از سوی مدافع جدید الورود لیگ برتر به نمایش در آمد.

نظرات

نظر دهید