بازگشت اسطوره مس همچنان در بن بست!

پیشنهادی که رنگ متفاوتی گرفت

بازگشت اسطوره مس همچنان در بن بست!

مذاکرات بین فرزاد حسینخانی و باشگاه مس کرمان هنوز به نتیجه خاصی نرسیده است.

به گزارش کرمان ساکر، محمود محمودی نیا مدیرعامل باشگاه مس کرمان در مصاحبه ای اعلام کرده بود این باشگاه برای فصل جدید از تمام تصمیمات فرزاد حسینخانی حمایت خواهد کرد و قصد دارد از حضور وی در کنار تیم مس در تلاش مجدد استفاده کند.

بر همین اساس، یکشنبه هفته گذشته فرزاد حسینخانی در تهران ساعاتی را با رضا مهاجری به گفتگو و مذاکره نشست و در نهایت مهاجری از تصمیم حسینخانی برای حضور در مستطیل سبز و کاپیتانی مس استقبال کرد.

شنبه صبح نیز جلسه دیگری بین کاپیتان سابق مس و محمودی نیا در باشگاه مس برگزار شده که محمودی نیا در این جلسه به حسینخانی پیشنهاد بازی خداحافظی و حضور در کادرفنی مس کرمان و حتی سرمربیگری مس نوین را ارائه کرده است که این پیشنهاد با مخالفت حسینخانی روبرو شد.

اکنون مذاکرات طرفین بدون نتیجه مانده اما گفته می شود نظر مهاجری مدتی کوتاه بعد از جلسه با حسینخانی نسبت به نقش وی در فصل آینده تغییر کرده و مدیرعامل باشگاه مس نیز به دلیل همین تغییر عقیده مهاجری، پیشنهاد دیگری پیش روی حسینخانی قرار داده است که باعث شده مذاکرات فعلا در بن بست قرار بگیرد.

سوال مهم و کلیدی این است که چطور نظر رضا مهاجری بعد از جلسه با حسینخانی و استقبال بسیار خوب از نقش کاپیتانی حسینخانی تغییر کرده است و در این میان چه مسائلی و از سوی چه کسانی به مهاجری اعلام شده؟!

نظرات

 • مسی
  1600797715

  کسانی که چشم ندارن اسطوره رو ببینند مانند بچه هایی که سالها دنبال پدر خود می گردند ولی نمی دانند او کیست

 • مسی
  1600798419

  واقعا چرا بعضی ها شرف و انسانیت خود را خیلی ارزان حتی با یک ساندویچ میفروشن . اسطوره با چهار تا ساندویچ اسطوره نشده پس بدونین ساندویچ که هیچی میلیارد خرج کنید اسطوره پایدار میماند ....فرزاد حسینخانی انشاالله هر جا هستی سالم و شاد باشی. ما مردم کرمان فراموشت نمیکنیم. اینا که شعر میگن کرمانی نیستن باور کن اسطوره

 • لیگ برتر
  1600799237

  ما کامرانیها لیاقت نداریم تمام تیمها از بازیکنان با تجربه وبا غیرت خود کمال استفاده رو میبرن ولی ما فقط دنبال باند بازی ببینیم کدام باند بیشتر پول یا به قول دوستامون ساندویچ میده ... اسطوره آرزوی دیدار دارم

 • مس بزرگ
  1600800516

  فرزاد حسینخانی اسطوره همانند شما در دنیا شاید باشه ولی در ایران نیست .پس نتیجه میگیریم بزرگ اگر میگیم مس بزرگ کرمان بخاطر تو بود که بزرگ شد پدر مس ، سلطان ، اسطوره ، .... بیا بیا ما برات جون میدیم تمام دشمنانتو سرکوب میکنیم

 • محمد
  1600800992

  تا این محمود نیا مرد مس بالا نمیاد .فرزاد کارنامه درخشان تو تو دهنی به همه ایناست .

نظر دهید