پورمحمد و مس رفسنجان در وضعیت 70-30 !

مورد عجیب تمدیدی‌های تیم قهرمان

پورمحمد و مس رفسنجان در وضعیت 70-30 !

یکی از ستاره‌های صعود مس رفسنجان فعلا در لیست لیگ برتری این تیم قرار نگرفته است.

به گزارش کرمان ساکر، مس رفسنجان به عنوان قهرمان فصل گذشته لیگ یک و یک تیم تازه وارد لیگ برتری این روزها مشغول فعالیت در نقل و انتقالات و جذب بازیکن است و تاکنون 8 سهمیه لیگ برتری جذب این تیم شده اند و 4 بازیکن نیز از تیم های لیگ یکی به قصد لیگ برتر به رفسنجان آمده اند.

در مورد حفظ شاکله فصل قبل اما به نظر می‌رسد مسی‌ها و ربیعی قصد ندارند تعداد نفرات زیادی از جمع بازیکنان فصل گذشته را حفظ کنند. تاکنون مهرداد رضایی، محسن طرحانی، پیمان نامور، مهرداد آوخ و محسن آذرباد به صورت رسمی از سوی باشگاه مس به عنوان تمدیدی‌های این تیم معرفی شده‌اند و خبری از بازیکنان دیگر نیست.

غایب بزرگ لیست تمدیدی‌های مس بی تردید کسی نیست جز محمد پورمحمد. بازیکنی که به صورت تخصصی در سمت راست خط دفاعی بازی می‌کند اما قابلیت بازی در پست‌های مختلف را دارد و فصل گذشته نیز به عنوان مدافع چپ و وینگر راست از سوی ربیعی مورد استفاده قرار گرفت و در مجموع با یک گل زده و 13 پاس گل و انجام 33 بازی یکی از بهترین‌های مس بود.

پیشنهاد تمدید قرارداد هنوز به پورمحمد داده نشده اما او چند روز پیش در یک استوری تند به افرادی حمله کرد که پشت سر او صحبت‌هایی را انجام داده‌اند و این صحبت‌ها در جهت تخریبش بوده است. استوری که مربوط به موضوع تمدید قرارداد او و مس بوده و ظاهرا افرادی با مشورت‌های خود باعث دور ماندن پورمحمد از لیست لیگ برتری مس شده‌اند.

با این حال هنوز مشخص نیست آیا پیشنهادی به پورمحمد برای تمدید قرارداد ارائه می شود یا خیر و از سوی مسی‌ها به وی اعلام شده فعلا برای انتخاب تیم صبر کند اما این بازیکن قصد دارد فوتبالش را در لیگ برتر ادامه بدهد و بعید است برای پیشنهاد مس صبوری به خرج بدهد. همچنین مس کرمان جدی‌ترین و چشمگیرترین پیشنهاد او از لیگ یک است و پورمحمد به باشگاه مس کرمان اعلام کرده در لیگ یک فقط در مس کرمان بازی خواهد کرد.

نظرات

  • مس بزرگ
    1600800413

    فرزاد حسینخانی اسطوره همانند شما در دنیا شاید باشه ولی در ایران نیست .پس نتیجه میگیریم بزرگ اگر میگیم مس بزرگ کرمان بخاطر تو بود که بزرگ شد پدر مس ، سلطان ، اسطوره ، .... بیا بیا ما برات جون میدیم تمام دشمنانتو سرکوب میکنیم

نظر دهید