بدون رونمایی از دستیاران؛ آغاز کار مس با مهاجری (عکس)

بدون رونمایی از دستیاران؛ آغاز کار مس با مهاجری (عکس)

تمرینات مس کرمان دیروز در سکوت زیر نظر رضا مهاجری برای فصل جدید لیگ یک کلید خورد.

به گزارش کرمان ساکر، باشگاه مس کرمان با انتشار یک تصویر از شروع تمرینات تیم در تهران خبر داد:

« تمرینات مقدماتی تیم فوتبال مس کرمان برای فصل جدید رقابت های لیگ دسته یک فوتبال کشور از عصر دیروز زیر نظر رضا مهاجری سرمربی تیم، در زمین تمرینی کارگران تهران آغاز شد. در این تمرینات که تا پنجشنبه پیش رو ادامه خواهد داشت، علاوه بر بازیکنانی که در روزهای قبل آن ها اعلام شد و در فصل جدید در تیم مس کرمان حضور خواهند داشت، تعدادی از بازیکنان جوان و کرمانی تیم های پایه باشگاه مس کرمان نیز از جمله مهدی ناظمی، علی تهامی، علیرضا قادری، فروتن باقریان، سیروس بلندنظر و محمد خاکسارپور نیز حضور دارند.

عباس محمدی مربی دروازه بانان فصل قبل مس کرمان نیز به عنوان مربی دروازه بانان این فصل مس نیز در کنار آقای مهاجری در این تمرینات حضور دارد.»

در شروع تمرین مس مشخص است که بازیکنانی مثل حسین حیدری و بهرام رشیدفرخی که نامشان در لیست باشگاه مس منتشر شده بود، در فصل جدید با پیراهن مس بازی خواهند کرد. بازیکنان جدید مس نیز در شروع تمرینات حضور داشتند و به تعداد آن‌ها اضافه خواهد شد.

اما نکته عجیب و جالب، عدم معرفی کادرفنی جدید و دستیاران رضا مهاجری در مس است و فقط عباس محمدی از جمع کادرفنی فصل گذشته همچنان به عنوان مربی گلرهای این تیم حضور خواهد داشت. ظاهرا باشگاه مس در حال آخرین مذاکرات با رضا مهاجری برای تکمیل کادرفنی است و گفته می‌شود تکلیف کادرفنی مس مشخص شده و باشگاه مس به زودی دستیاران مهاجری را معرفی خواهد کرد.

نظرات

نظر دهید