پدیده فصل مس: لیگ برتری‌ها مرا می‌خواهند اما...

دوست دارم ملی پوش شوم

پدیده فصل مس: لیگ برتری‌ها مرا می‌خواهند اما...

مدافع چپ جوان مس کرمان گفت: برای فصل جدید ازچند تیم لیگ برتری پیشنهاداتی دارم ولی ازآنجایی که با باشگاه مس قرار داد دارم باید دید چه اتفاقاتی در روزهای آینده پیش خواهد آمد.

به گزارش کرمان ساکر و به نقل از ایرنا، من هم مثل هربازیکنی رویاها واهداف بزرگی دارم و خیلی دوست دارم که روزی پیراهن مقدس تیم ملی را برتن کنم و بتوانم در تیم های بزرگ و لیگ ها اروپایی بازی کنم.

وی بیان کرد: امسال توانستم بازی های خوبی از خودم به نمایش بگذارم و برای تیمم مفید باشم.

طاهر  ادامه داد: برای فصل جدید ازچند تیم لیگ برتری پیشنهاداتی دارم ولی ازآنجایی که با باشگاه مس قرار داد دارم باید دید چه اتفاقاتی در روزهای آینده پیش خواهد آمد.

وی در خصوص تیم مس در فصل قبل گفت: باشگاه مس کرمان یکی از باشگاهی بزرگ ایران و حتی آسیاست که چندین سال جایش درلیگ برتر خالیست.

پدیده لیگ دسته یک فوتبال کشور با بیان اینکه ما امسال بهترین کادر و بازیکنان را داشتیم و از طرف باشگاه به بهترین شکل ممکن حمایت شدیم تصریح کرد: هدف ما صعود به لیگ برتر بود و تا لحظه آخرین لحظه برای صعود جنگیدیم و چیزی تا لیگ برتری شدنمان نمانده بود اما بخاطر یک گل از صعود باز ماندیم.

طاهر با سپاس از حمایت های همه هواداران و باشگاه برای صعود به لیگ برتر افزود: امیدواریم در فصل جدید فصل صعود تیم بزرگ مس کرمان به لیگ برتر باشد.

نظرات

نظر دهید