بازیکنان مس نوین در آستانه جدایی از کرمان

حواس باشگاه مس به بومی‌ها هم باشد

بازیکنان مس نوین در آستانه جدایی از کرمان

چند بازیکن مس نوین با دریافت پیشنهاد از تیم‌های داخل و خارج از استان در آستانه ترک مس قرار گرفته‌اند.

به گزارش کرمان ساکر، در حالی که بازیکنان فصل گذشته مس کرمان یکی پس از دیگری در مسیر جدایی قرار گرفته‌اند تا عملا شاکله مس برای فصل آینده دگرگون شود، چند بازیکن مس نوین نیز در حال مذاکره با تیم‌های دیگر هستند تا همانند بازیکنان کرمانی دیگر راه جدایی در پیش بگیرند.

شاید وارد شدن انتقاد به باشگاه مس برای جدایی بازیکنان غیر کرمانی به مقصد تیم‌های لیگ برتری چندان درست نباشد و به هر حال هر یک از این بازیکنان علاقه دارند در لیگ برتر و با قراردادهای مالی بهتر به ادامه زندگی و فوتبال خود بپردازند اما جدایی بازیکنان بومی و مسیری که آن‌ها نیز انتخاب کرده‌اند، برای چهره مس خوب نیست.

مس نوین فصل گذشته مورد حمایت بیشتری از سوی باشگاه مس قرار گرفت و به نظر می‌رسید باشگاه نیز برنامه ویژه‌ای برای استفاده از بازیکنان این تیم خواهد داشت اما این روزها چند بازیکن این تیم در حال مذاکره جدی با تیم‌های دیگر هستند و بدون داشتن قرارداد با مس می‌توانند جدا شوند.

علی خلیلی، حسین تهامی، امین کاظمیان، عارف زینلی و حمید محمدرفیعی پیشنهادات خوبی از تیم‌های لیگ یکی و تیم‌های تازه صعود کرده به لیگ یک دارند و بدون اینکه از سوی مس مذاکره‌ای برای استفاده از آن‌ها در تیم مهاجری صورت گیرد، مشغول مذاکره با دیگر تیم‌ها هستند. به این جدایی طلبی‌ها باید حسن رفیعی به قصد خدمت سربازی و حامد منصورآبادی بازیکن قرضی از مس رفسنجان را هم اضافه کرد که احتمالا از مس نوین جدا می‌شوند.

در روزهای آینده ممکن است شوک‌های دیگری نیز به مس وارد شود و خبر جدایی بازیکنان پرورش یافته در آکادمی مس منتشر شود. بازیکنانی که هر کدام در فصل گذشته نشان دادند شایسته توجه بیشتر هستند و از نظر فنی در مقایسه با دیگر بازیکنان حتی کیفیت بهتری هم دارند.

نظرات

نظر دهید