در نشست خبری والیبال فولاد چه گذشت؟

تاکید بر حضور پر قدرت در لیگ

در نشست خبری والیبال فولاد چه گذشت؟

رئیس هیئت والیبال شهرستان به همراه سرمربی و کاپیتان تیم والیبال سیرجان، طی یک نشست خبری به سوال‌های خبرنگاران پاسخ دادند.

به گزارش کرمان ساکر، محمدرضا شریف‌پور؛ رئیس هیئت والیبال شهرستان با اشاره به حمایت‌های مسئولان و برخی شرکت‌های صنعتی و معدنی، تاکید کرد:  تیم خوبی جهت حضور در رقابت‌های لیگ برتر روانه مسابقات خواهد شد.

وی پیرامون موضوع تغییر نام تیم والیبال فولاد سیرجان و بحث انحلال تیم گفت: این شرکت، یک شرکت خصوصی است که کار تخصصی‌شان صنعت و معدن است. با این وجود در این مدت از ما حمایت کردند و حتی هزینه‌های امسال تیم والیبال را نیز متقبل شدند. اما مدیران شرکت با اشاره به نیاز بر تمرکز به وظایف خود در قبال شرکت فولاد ایرانیان، ترجیح دادند تنها به حمایت مالی بسنده کنند و مسئولیت مدیریت تیم را به هیئت و مدیران تیم واگذار نمایند.

محمدرضا تندروان سرمربی تیم والیبال سیرجان نیز که به چند روز پیش موفق شد تیم والیبال سیرجان را به مقام نخست تورنمنت چهار جانبه ارومیه برساند، ضمن اشاره به مشکلات پیش آمده، گفت: احتمال زیادی داشت تیم والیبال منحل شود که این موضوع به صلاح ورزش سیرجان نبود. اما وقتی ما زحمات مسئولان بالادست و به خصوص آقای شریف‌پور برای حفظ تیم را دیدیم، تمام سعی خود را به کار بستیم.

وی با اشاره به این‌که بنا به دلایلی نتوانستیم تعدادی از بازیکنان مورد نظر خود را جذب کنیم، گفت: تلاش کردیم تا بازیکنان دیگری را جذب کنیم؛ بازیکنانی که قبل از آن‌که یک تیم باشند، یک خانواده باشند و خوشبختانه در تمریناتی که طی مدت ۱۴ هفته اخیر داشتیم، به این نتیجه رسیدیم که در جذب بازیکنان و برنامه‌ریزی‌ها اشتباهی وجود نداشته است.

تندروان با ابراز رضایت از عملکرد بازیکنان در تمرینات و بازی‌های تدارکاتی گفت: نتایج بازی‌های تدارکاتی بازیکنان را متقاعد کرد تمرین و تلاش نتیجه می‌دهد. البته شرایط بازی‌های تدارکاتی با لیگ برتر متفاوت است و دلیل نمی‌شود که ما در بازی‌های لیگ نیز همان نتایج بازی‌های تدارکاتی را در مقابل حریفان به دست بیاوریم. اگر توانستیم در ادامه موفقیت‌هامان به پیروزی برسیم که چه بهتر و اگر نتوانستیم، مهم این است که تکلیف خود را انجام داده باشیم.

همچنین علیرضا بهبودی؛ بازیکن سابق تیم ملی و کاپیتان تیم والیبال سیرجان با ابراز شادمانی از حضور در سیرجان گفت: امیدوارم شرایط باشگاه والیبال سیرجان و ارزشی که مدیران و عوامل باشگاه برای کارشان قائل هستند، برای سایر باشگاه‌ها الگو باشد. تمام امکانات برای بازیکنان و کادر فنی مهیا است تا بتوانیم با تمرکز کامل در مسابقات شرکت کنیم.

نظرات

نظر دهید