رضایی: قهرمانی بعد از وقفه طولانی کار کوچکی نیست

رضایی: قهرمانی بعد از وقفه طولانی کار کوچکی نیست

سرمربی مس بعد از قهرمانی در لیگ فوتسال بانوان، این نتیجه را کاری بزرگ به خصوص با توجه به تعطیلی بلند مدت به دلیل کرونا قلمداد کرد.

به گزارش کرمان ساکر، عاطفه رضایی سرمربی تیم مس رفسنجان پس از کسب این مهم درباره شرایط تیمش در فصل جاری گفت: از ابتدای فصل تیم را برای قهرمانی بسته بودیم و این هدف بزرگ ما پس از ناکامی سال گذشته در کسب قهرمانی بود به همین دلیل است که امروز حق داریم جشن بگیریم؛ باشگاه مس در جذب بازیکنان مورد نیاز سنگ تمام گذاشت و کاملاً از تیم حمایت کرد. این قهرمانی را علاوه بر نگاه حمایتی باشگاه مس رفسنجان، مدیون همت بازیکنان هستم. خواستیم و انجام دادیم.

وی افزود: ما در یک لیگ ساده و تک قطبی قهرمان نشدیم و این موضوع مهمی است؛ لیگ امسال، لیگ بسیار دشواری بود و تیم ضعیف در آن وجود نداشت از سوی دیگر ماه تمام به دلیل کرونا دور از تمرین و مسابقه بودیم و بازگشت به کوران مسابقه پس از این زمان طولانی و کسب قهرمانی، کار کوچکی نیست.

رضایی همچنین در بخش پایانی صحبت‌های خود از بازیکنان خود تمجید کرد و گفت: سال سختی را پشت سر گذاشتیم و فقط قهرمانی می‌توانست این سال دشوار و پرمخاطره را به زیبایی تمام کند؛ خدا را شاکرم که با کسب جام حمایت‌ها و همچنین زحمات و مقاومت بازیکنان جبران شد.

نظرات

نظر دهید