مس رفسنجان قهرمان لیگ فوتسال بانوان شد

نمایش قدرتمندانه از شاگردان رضایی در فینال

مس رفسنجان قهرمان لیگ فوتسال بانوان شد

دختران مس رفسنجان با جبران ناکامی سال گذشته، به شکلی مقتدرانه روی قله فوتسال بانوان ایستادند.

به گزارش کرمان ساکر، در حالی که بازی رفت فینال لیگ برتر فوتسال بانوان بین مس رفسنجان و سایپا در ابتدای هفته با پیروزی 2 بر صفر مس رقم خورده بود، امروز در بازی برگشت دو تیم برای تعیین قهرمان فصل در سالن ولیعصر رفسنجان به مصاف هم رفتند. مس با شانس بالاتر به دلیل پیروزی در بازی رفت، به دنبال کنترل این بازی و تمام کردن کار بود و عاطفه رضایی قبلا نشان داده تیمش را خالی از تمرکز به زمین نمی‌فرستد.

در این بازی مسی‌ها در نیمه اول دو بار توسط سحر زمانی و مهسا کمالی، گلزنان بازی رفت دروازه سایپا را باز کردند تا در یک قدمی جام قرار بگیرند و سایپا مستاصل از این نمایش بی رحمانه، تنها باید به حمله فکر می‌کرد.

در نیمه دوم سایپا با افت شدید روحی تلاش‌های نافرجامی برای باز کردن دروازه شاگردان رضایی داشت و سحر زمانی که ستاره فینال بود، دو بار دیگر برای تیمش گلزنی کرد تا کار در دقایق پایانی عملا برای سایپا تمام شود.

در نهایت مسی‌ها که حریف خود را گلباران کردند، با رقم زدن یک روز خاص و به یاد ماندنی و با نمایشی فراتر از حد فینال، به عنوان قهرمانی این فصل رسیدند تا نایب قهرمانی فصل گذشته، توسط این تیم منسجم تبدیل به قهرمانی شود.

نظرات

نظر دهید