اسدآبادی: امیدواریم در مسابقات آسیایی موجب سربلندی فوتبال ایران باشیم

اسدآبادی: امیدواریم در مسابقات آسیایی موجب سربلندی فوتبال ایران باشیم

بازیکن کرمانی تیم ملی فوتبال جوانان با اظهار رضایت از اردوی این تیم گفت: انگیزه و تلاش بچه ها با هدایت کادر فنی می تواند موجب موفقیت ما در مسابقات آسیایی شود.

به گزارش کرمان ساکر؛ علیرضا اسدآبادی بازیکن تیم ملی فوتبال جوانان با بیان این موضوع اظهار داشت: خوشبختانه اردوی قبلی را را با جو بسیار خوبی پشت سر گذاشتیم و بچه ها از هر نظر در بهترین شرایط قرار داشتند. انگیزه و تلاش خوبی در این اردو وجود داشت و اعضای تیم تلاش می کردند با توجه به خواسته های کادر فنی خصوصا در بخش تمرینات آمادگی جسمانی به شرایط مطلوب نزدیک شوند. به هر صورت اردو در این شرایط کرونایی سختی های خاص خودش را دارد اما انگیزه و تلاش بچه ها برای موفقیت باعث می شود این سختی ها را پشت سر بگذاریم. اردوی دوم تیم هم با انجام تست کرونا آغاز شده و رقابت بسیار خوبی بین بچه ها دیده می شود.


اسدآبادی همچنین در خصوص نخستین بازی تدارکاتی جوانان گفت: با اینکه بچه های زیر فشار تمرینات بدنسازی قرار داشتند سعی کردیم مقابل یک تیم بزرگسال بهترین عملکرد را داشته باشیم و امیدوارم کادر فنی از نمایش بچه ها راضی بوده باشند. تلاش می کنیم این شرایط را در اردوهای بعدی هم حفظ کنیم و با تمرکز روی هدف بزرگی که داریم در مسابقات آسیایی موفق ظاهر شویم. امیدوارم با دعای خیر مردم ، تلاش بازیکنان و هدایت کادر فنی بتوانیم راهی که از مرحله مقدماتی آغاز کردیم را به خوبی ادامه بدهیم و در دور نهایی هم موجب سربلندی فوتبال کشور باشیم.

نظرات

نظر دهید