قوت قلب مختاری به مسی‌ها: با تمام وجود می‌جنگیم

دوست دارم مس لیگ برتری شود

قوت قلب مختاری به مسی‌ها: با تمام وجود می‌جنگیم

کاپیتان داماش به کرمانی‌ها اعلام کرده این تیم مقابل آلومینیوم اراک نهایت تلاشش را انجام خواهد داد.

به گزارش کرمان ساکر، سرنوشت دومین تیم صعود کننده به لیگ برتر در دستان داماش و همچنین علم و ادب تبریز است. آن‌‌ها هستند که باید مقابل مس کرمان و آلومینیوم اراک قرار بگیرند و برای نمایش فوتبال پاک و دوری از هرگونه شائبه، تلاش خود را به کار ببندند و به هر صورت نتیجه پایانی دو بازی در تبریز و اراک مشخص کننده همه چیز خواهد بود.

برای مس کرمان و هواداران این تیم که سرنوشت صعود را به آلومینیوم اراک واگذار کردند، اولین و رویایی ترین خواسته، از داماش گیلان و کاپیتانش محمد مختاری این است که بتوانند با ارائه یک بازی محکم در اراک باعث توقف آلومینیوم شوند. در این بین مختاری در روزهای اخیر به واسطه حضور یک سال و نیمه‌اش در مس مورد توجه هواداران مس و درخواست‌های فراوان آن‌ها برای کمک به صعود مس قرار گرفته که وی دیشب در گفتگوی تلفنی با مجله تصویری "رو در رو" پاسخ اطمینان بخشی به درخواست کرمانی‌ها داد.

کایپتان داماش گفت: مردم کرمان مطمئن باشند که تیم داماش با تمام وجود در اراک تلاش خواهد کرد و مقابل آلومینیوم مثل تمام بازی‌های گذشته با قدرت ظاهر می‌شود. فاصله رشت تا اراک زیاد نیست و ما می توانستیم به این بازی به چشم یک بازی بی اهمیت نگاه کنیم اما دو روز قبل از بازی به اراک خواهیم رفت تا آماده بازی شویم.

مختاری افزود: من سال های خوبی را در مس کرمان پشت سر گذاشتم و دوستان زیادی در کرمان دارم و قلبا دوست دارم مس کرمان به لیگ برتر صعود کند و به همین دلیل تمام تلاشمان را در اراک انجام خواهیم داد. نتیجه بازی مشخص نیست به چه صورت رقم بخورد اما مطمئن باشید بازی محکمی مقابل آلومینیوم انچام می‌دهیم.

نظرات

نظر دهید