پرونده سنگین علیه اظهارات اتهام‌آمیز حسن اشجاری

پرونده سنگین علیه اظهارات اتهام‌آمیز حسن اشجاری

باشگاه‌ها و افرادی که در مصاحبه سرمربی شهرداری آستارا مورد اتهام قرار گرفتند، واکنش تندی به صحبت‌های او خواهند داشت که برای وی دردسر ایجاد می‌کند.

به گزارش کرمان ساکر، سه شنبه شب حسن اشجاری در برنامه فوتبال پشت خط تلفنی قرار گرفت و درباره اتفاقاتی که در لیگ دو رخ می دهد، اظهاراتی جنجالی به زبان آورد؛ از رابطه بین سرپرست مس نوین و سرمربی خیبر و ربط آن به شکست سنگین مس نوین مقابل خیبر در هفته گذشته، شرط بندی داور بازی شهرداری آستارا و شهرداری همدان و بسیاری از صحبت‌های جنجالی دیگر.

اما با گذشت یک روز و در حالی که باشگاه مس در خصوص صحبت‌های اشجاری واکنش بلند بالایی داشت و او را به بی تاملی در گفتارش محکوم کرد، دیگر باشگاه ها و افراد نیز نتوانستند صحبت های اشجاری را هضم کنند؛ تا جایی که گفته می شود دو باشگاه مس کرمان و خیبر خرم آباد، داور بازی شهرداری آستارا و شهرداری همدان و همینطور کمیته داوران فدراسیون فوتبال از اشجاری بابت اتهاماتش شکایت کرده‌اند.

این یکی از سنگین ترین پرونده‌های فصل فوتبال ایران قلمداد می شود که می تواند تبعات زیادی برای سرمربی شهرداری آستارا داشته باشد و او شاید حالا متوجه شده باشد که در برنامه زنده نباید هر حرفی را بزند.

نظرات

نظر دهید