قرعه کشی لیگ والیبال؛ فولاد و راهیاب ملل در هفته اول

قرعه کشی لیگ والیبال؛ فولاد و راهیاب ملل در هفته اول

قرعه‌کشی لیگ برتر والیبال در سال 99 امروز برگزار و برنامه هفته اول مشخص شد.

به گزارش کرمان ساکر، مراسم قرعه‌کشی سی و چهارمین دوره لیگ برتر والیبال از ساعت ۱۰ صبح امروز با حضور وحید مرادی مشاور عالی فدراسیون والیبال، شهرام عظیمی سرپرست کمیته برگزاری رویدادها و مسابقات و نمایندگان باشگاهها و در غیاب داورزنی رییس و تقوی دبیر فدراسیون برگزار شد.

در این رقابت‌ها ۱۴ تیم‌ آذرباتری ارومیه، پیکان، خاتم اردکان، راه‌یاب ملل مریوان، سایپا، شهداب یزد، شهرداری ارومیه، شهرداری قزوین، شهرداری گنبد، شهرداری ورامین، فولاد سیرجان ایرانیان، فولاد مبارکه سپاهان، لبنیات هراز آمل و هورسان رامسر شرکت می‌کنند.

جالب اینجاست که در ابتدای جلسه مرادی به عدم تعیین تکلیف بدهی های سه تیم از جمله پیکان و خاتم اردکان اشاره کرد، اما با وجود حل نشدن این مشکل این تیم ها هم در قرعه کشی شرکت داده شدند!

بر اساس مصوبات، لیگ برتر سال ۹۹ در دو مرحله مقدماتی و پلی‌آف برگزار می‌شود که دیدارهای مرحله پلی‌آف، به شکل دو برد از سه بازی خواهد بود. در دور مقدماتی، ۱۴ تیم شرکت‌کننده در یک گروه مسابقات خود را به شکل گروهی پیگیری می کنند و هشت تیم برتر به مرحله پلی آف صعود خواهند کرد. مرحله پلی‌آف نیز در سه مرحله و به شکل دو برد از سه بازی خواهد بود تا در نهایت، چهار تیم برتر معرفی شوند.

هفته اول مسابقات، چهارشنبه 19 شهریور برگزار خواهد شد که برنامه آن طبق سیدبندی صورت گرفته، به شرح زیر است:


شهرداری ورامین – شهرداری قزوین
سایپا تهران – هورسان رامسر
شهرداری ارومیه – آذر باتری ارومیه
فولاد سپاهان اصفهان – خاتم اردکان
شهرداری گنبد – شهداب یزد
فولاد سیرجان ایرانیان – راه‌یاب ملل مریوان
لبنیات هراز آمل – پیکان تهران

نظرات

نظر دهید