جشن شبانه کرمان به مرحله واقعیت نرسید

جشن شبانه کرمان به مرحله واقعیت نرسید

مس مهمترین بازی فصل خود را در کرمان به جدی ترین رقیبش واگذار کرد تا صعود به لیگ برتر برای این تیم به شدت به اماو اگر کشیده شود.

به گزارش کرمان ساکر، در حساس ترین بازی هفته فوتبال ایران دیشب مس کرمان و آلومینیوم اراک در ورزشگاه باهنر به مصاف هم رفتند. فاصله سه امتیازی مس با آلومینیوم باعث شده بود تیم رسول خطیبی محکوم به برد در کرمان باشد و در سوی مقابل مس هم به دنبال پیروزی و برپایی جشن صعود بود.

اما بر خلاف انتظار، گل زودهنگام آلومینیوم باعث شد معادلات به سود این تیم رقم بخورد. در اشتباه علیرضا آرتا روی دفع توپ، باعث شد حامد پاکدل در موقعیت شوتزنی قرار بگیرد و شوت پای چپ و نه چندان محکم او بعد از پله شدن مقابل نوشی صوفیانی وارد دروازه شد تا آلومینیوم خیلی زود به آنچه که می خواست، دست پیدا کند.

بعد از این گل تلاش همه جانبه مسی ها برای جبران نتیجه آغاز شد و این تیم خیلی بدشانس بود که بلافاصله توسط حسین شنانی به گل نرسید. حملات مس یکی پس از دیگری روی دروازه آلومینیوم با گذشت زمان شدت بیشتری می گرفت و میهمان به جز دفع توپ و دور کردن آن از دروازه، دستور دیگری در بازی نداشت.

این بازی در نهایت 90 دقیقه تلاش مس برای جبران نتیجه، بی حاصل ماند و آلومینیوم با ثبت پیروزی ارزشمند در کرمان جای مس را در رده دوم گرفت تا در عین ناباوری، مسی ها جشن خود را کنسل کنند و حالا همه چیز به تعداد گل هایی بستگی دارد که هفته آینده رد و بدل می شود.

مس هفته آینده میهمان علم و ادب تبریز است و آلومینیوم نیز از داماش پذیرایی می کند.

نظرات

نظر دهید