تکذیب واگذاری باشگاه شاهین از زبان مدیرعامل

رجایی: تعطیلی باشگاه؟ الان از شما می‌شنوم!

تکذیب واگذاری باشگاه شاهین از زبان مدیرعامل

مدیرعامل باشگاه شاهین کرمان نسبت به حرف و حدیث‌های بوجود آمده حول این باشگاه واکنش نشان داد و آنها را شیطنت‌های عده‌ای دانست.

به گزارش کرمان ساکر؛ سال ۹۸ برای باشگاه فوتبال شاهین کرمان با مدیریت صالح رجایی از مربیان با سابقه فوتبال استان، سالی رویایی به شمار می‌رود. حضور پررنگ در رقابت‌های استانی، تشکیل تیم بانوان، موفقیت‌های چشم‌گیر در رده‌های سنی شهرستان کرمان و از همه مهمتر تشکیل ساختاری حرفه‌ای که کمتر باشگاه خصوصی در چنین سطحی از آن برخوردار است. سیر صعودی محسوس این باشگاه با آمدن کرونا مثل تمامی مجموعه‌ها و باشگاه‌ها، کاملا تحت‌الشعاع قرار گرفت. پاندمی کرونا بسیاری از باشگاه‌های خصوصی ایران را تا مرز ورشکستگی و تعطیلی کشاند اما در این اثنا باشگاه‌هایی که دارای ساختار و تشکیلاتی حرفه‌ای تر بودند، کمتر متضرر شدند و توانستند با تمامی سختی ها و مشکلات خود را سر پا نگه دارند. شاهین دقیقا از جمله این باشگاه‌هاست که پس از چند ماه تعطیلی به دلیل شیوع ویروس کرونا، با رعایت تمامی پرتکل‌های بهداشتی و اخذ مجوز از هیات پزشکی ورزشی استان، چندی‌ست کار خود را دوباره تز سر گرفته‌است. در چند روز اخیر حرف و حدیث‌هایی عجیب پیرامون این باشگاه شکل گرفته است و خبر واگذاری این باشگاه دهان به دهان می‌چرخد که همین عامل، واکنش صالح رجایی را در گفتگوی اختصاصی با کرمان ساکر به همراه داشت.

صالح رجایی در مورد از سرگیری تمرینات این تیم بعد از چندماه وقفه گفت: پس از صدور مجوز بازگشایی باشگاه‌ها از سوی ستاد مبارزه با کرونا و با هماهنگی هیات پزشکی ورزشی و همچنین هیات فوتبال استان، با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی تعیین شده، کار خود را پس از چندماه دوباره از سر گرفتیم.

رجایی ادامه داد: سلامتی بچه ها و بازیکنان همواره در اولویت باشگاه و مربیان قرار دارد و سعی می‌کنیم با رعایت تمامی نکات بهداشتی، ریسک ابتلا به بیماری کرونا را به صفر برسانیم. به همین دلیل تنها به بازیکنانی مجوز ورود به تمرینات را دادیم که رضایت کامل خانواده را داشتند و بصورت کامل در طول شبانه روز نکات بهداشتی را رعایت می‌کنند.

مدیرعامل موفق باشگاه شاهین کرمان در رابطه با حرف‌و حدیث‌های بوجود آمده در مورد واگذاری این باشگاه، گفت: من خودم برای اولین بار دارم از شما می‌شنوم! نمیدانم بعضی ها با این جوسازی‌ها و پرداختن به موضوعاتی که اصلا صحت ندارد چه اهدافی را دنبال می‌کنند. سال گذشته خوشبختانه با برنامه ریزی، با کسب بهترین نتایج و دستیابی به بیشتر اهدافمان در مسیر توسعه ای هیئت فوتبال مقطع خیلی خوبی را طی کردیم. به نظر شما پس از تحمل چند سال سختی و صبوری، الان باید به فکر واگذاری آن باشم؟ همواره در پی رسالت خود ثابت قدم بوده و این صحبت ها از اساس کذب است و به آن اهمیتی نمیدهم.

رجایی تصریح کرد: برنامه‌های زیادی برای امسال داشتیم که این ویروس منحوس باعث توقف و به تعویق انداختن آن‌ها شد اما امیدوارم با ریشه کن شدن این بیماری، بتوانیم بسیاری از آن‌هارا اجرا کنیم و در عمل به این جوسازی‌ها پاسخ بدهیم.

مربی باشگاه شاهین در آخر ضمن آرزوی سلامتی برای همه هموطنان، گفت: امیدوارم هر چه زودتر از شر این ویروس خلاص بشیم و دوباره به روال عادی برگردیم. دلمان برای برگزاری تمرین و مسابقه بدون قید و شرط به شدت تنگ شده است. از همه ورزشکاران و ورزش‌دوستان تقاضا دارم که با رعایت نکات بهداشتی به روند کاهش این بیماری کمک کنند تا انشالله هرچه زودتر شاهد شکست آن باشیم.

نظرات

نظر دهید