نوجوان مستعد بمی: ما حتی امکانات اولیه هم نداریم

نوجوان مستعد بمی: ما حتی امکانات اولیه هم نداریم

کلید واژه درد دل‌های فوتبالیست‌های شرق استان کرمان چیزی جز کمبود امکانات نیست.

به گزارش کرمان ساکر، بر کسی پوشیده نیست که شرق استان کرمان بهترین منبع استعداد فوتبال در استان هشت است و به همین دلیل توجه به این منطقه ضروری به نظر می‌رسد. استعدادهایی که باید از همان سن پایین آموزش ببینند و حمایت شوند.

محسن حسنخانی‌صفات بازیکن مستعد و نوجوانی از بم است که هم اکنون در رده‌های سنی شاهین بازی می‌کند و در واقع امکانات محدود در بم، او را به مرکز استان سوق داده است. وی در خصوص اشتیاقش به فوتبال به کرمان ساکر می گوید: از بچگی چند رشته ورزشی متفاوت را تجربه کردم اما به هیچ کدامشان علاقه ای نداشتم و بعد از مدت کوتاهی رها می کردم تا اینکه متوجه شدم علاقه زیادی به فوتبال دارم و اگر تلاش کنم حتما موفق می شوم.

وی افزود: برنامه ها و اهداف زیادی برای آینده دارم و امیدوارم با کمک مربیان پیشرفت زیادی داشته باشم. مثل همه بازیکنان دوست دارم در تیم های مطرح کشور بازی کنم و به تیم ملی برسم.

این نوجوان بمی با بیان اینکه در بم استعدادهای خاصی وجود دارد، گفت: متاسفانه هیچگونه حمایتی از بازیکنان بمی نمی شود و ما گاهی اوقات به خاطر نداشتن یکسری امکانات اولیه چندین جلسه تمرین را از دست دادیم. چمن ورزشگاه فجر هم که مثل آسفالت شده و همه بعد از تمرین کمردرد می شوند! فوتبال خیلی ها با این وضع در بم در همان سن پایین تمام می شود.

وی در پایان اظهار کرد: از مسئولان شهر بم خواهش می کنم به استعدادها توجه کنند تا روزی برسد نام این شهر در همه جا بیان شود.

نظرات

نظر دهید