جدایی جلالی از جنس توافق برای استعفا !

باقی مانده قرارداد پرداخت نمی‌شود

جدایی جلالی از جنس توافق برای استعفا !

در حالی که مسئولان باشگاه گل گهر در گیر و دار مذاکره با سرمربی جدید هستند اما بحث جدایی جلالی نیز هنوز داغ است.

به گزارش کرمان ساکر، مجید جلالی و گل گهر سیرجان سرانجام به آخر خط رسیدند. جلالی تیم را از وینکو بگوویچ در همین منطقه تحویل گرفت و حالا در همین منطقه خطرناک و بحرانی به مربی دیگری تحویل می‌دهد. گل گهر در نیم فصل دوم با خریدهای نجومی توانست از قعر جدول جدا شود اما بعد از وقفه در بازی‌های لیگ برتر، هیچ شباهتی به تیم قبل از کرونا نداشت و با سه شکست به رده پانزدهم بازگشت.

به همین دلیل مدیران باشگاه گل گهر که قبل از بازی پیکان به جلالی اولتیماتوم داده بودند، دیروز در جلسه‌ای برای قطع همکاری با او به توافق رسیدند. رسانه‌های رسمی باشگاه گل گهر هنوز خبری در خصوص جدایی جلالی منتشر نکرده‌اند و البته مسئولان باشگاه نیز واکنشی به این مسئله نداشته‌اند اما شنیده می‌شود طرفین برای استعفا از سوی جلالی به توافق رسیده‌اند تا باقی مانده مبلغ قرارداد این مربی ناکام به وی پرداخت نشود.

در خصوص قرارداد مجید جلالی با گل گهر از همان ابتدا صحبت‌های ضد و نقیضی وجود داشت اما منابع آگاه از قرارداد یک میلیارد و دویست میلیون تومانی صحبت می‌کنند که حدود 80 درصد آن نیز به جلالی پرداخت شده است. یعنی جلالی برای ثابت ماندن جایگاه گل گهر در جدول مبلغ بسیار خوبی از سیرجانی‌ها دریافت کرده است!

از فراز کمالوند، علیرضا منصوریان و رضا مهاجری به عنوان گزینه‌های جایگزینی جلالی نام برده می‌شود و باید دید سرمربی بعدی گل گهر که قرار است پول نسبتا خوب دیگری از سوی باشگاه به او پرداخت شود، چه کسی خواهد بود.

نظرات

نظر دهید