حواشی داخلی عامل بازگشت گل‌گهر به منطقه قرمز است؟

حواشی داخلی عامل بازگشت گل‌گهر به منطقه قرمز است؟

اختلافات در رختکن گل‌گهر دیشب بعد از شکست مقابل پیکان به اوج خود رسید؛ به حدی که کسی جلالی را اینقدر عصبی ندیده بود.

به گزارش کرمان ساکر، باید اذعان داشت که شرایط گل گهر در لیگ نوزدهم دوباره بحرانی شده است و بعد از ثبت نتایج عالی در شروع نیم فصل دوم، حالا گل گهر هیچ شباهتی به تیم اوج گرفته‌ی قبل از کرونا ندارد و با سه شکست و بدون گل زده دوباره به منطقه قرمز جدول بازگشت.

گل گهر که بحران بزرگی مثل ابتلای چند بازیکن خود به کرونا را قبل از شروع مجدد بازی‌ها پشت سر گذاشت و از تمام حواشی عبور کرد، این روزها اما به نظر می‌رسد به سد بزرگی به نام حواشی داخلی برخورد کرده و مجید جلالی هم نتوانسته اختلاف میان چند بازیکن خود را برطرف کند و این به زعم باشگاه، ضعف مشهود جلالی است که حتی خود او نیز دیشب درگیر این دست از حواشی شد و با بازیکنانش مشاجره داشت.

شب گذشته جلالی درگیری لفظی شدیدی با سجاد آشوری داشته و حتی شنیده می‌شود دو بازیکن بومی گل گهر نیز در زمین با یکدیگر مشکل دارند و زمانی که کلید حواشی داخلی از سوی بازیکنان بومی زده شود، آتش این اختلاف به شکلی طبیعی شعله ور می‌شود و به سایر اعضای تیم هم سرایت می‌کند.

همچنین بسیاری از بازیکنان به عملکرد گادوین منشا در زمین معترض هستند و معتقدند این مهاجم نیجریه‌ای دوندگی کمی در خط حمله دارد و این سبب فشار روی دیگر خطوط می‌شود. همچنین استفاده نکردن از تک موقعیت‌ها توسط منشا در دو بازی گذشته از دیگر انتقاداتی است که بازیکنان گل گهر به وی دارند و این مسئله را به جلالی اعلام کرده‌اند. حتی درگیری جلالی و آشوری نیز شب گذشته ریشه در همین مساله داشته است.

در روزهایی که بی تردید آرامش در شاکله تیم گل گهر می‌توانست این تیم را از بحران عدم نتیجه گیری خلاص کند و تیم تازه وارد لیگ برتر به بقا امیدوار کند اما حواشی داخلی نه تنها کنترل نشد، بلکه بیشتر هم شده تا مجید جلالی در آستانه برکناری قرار بگیرد و گل گهر هم در رده پانزدهم جدول حسابی احساس خطر کند.

نظرات

نظر دهید