گل‌گهر و ماموریت اصلی بقا مقابل دو رقیب

اینجا اشتباه جبرانش سخت می‌شود

گل‌گهر و ماموریت اصلی بقا مقابل دو رقیب

دو بازی آینده برای مجید جلالی و تیمش تاثیر بسیاری زیادی در بقای تیم استان کرمان در لیگ برتر خواهند داشت.

به گزارش کرمان ساکر، بعد از شروع فوق العاده نیم فصل دوم با کسب 9 امتیاز از 5 بازی، حالا گل گهر بعد از وقفه 4 ماهه نتوانسته به روند نتیجه گیری خود برگردد. گل گهر در دو هفته اخیر دو بازی دشوار مقابل سپاهان و شهر خودرو انجام داده که در هر دو بازی با شکست زمین را ترک کرده است. گل گهر هرچند در اصفهان در خلق موقعیت و کنترل حملات سپاهان ناکام بود اما در بازی خانگی مقابل شهرخودرو بازیکنان این تیم به خصوص منشا و محمودآبادی می‌توانستند دقت را چاشنی ضربات آخر خود کنند تا به جای دستان خالی، با سه امتیاز به بقا امیدوارتر شوند اما گل گهر هیچ امتیازی از دو بازی خود کسب نکرده تا از نظر نتیجه گیری شباهتی به دوران قبل از کرونا نداشته باشد.

با این حال هنوز فرصت برای گل گهر و مجید جلالی که بخواهند از این شرایط وخیم رها شوند، وجود دارد. به خصوص در دو هفته آینده که گل گهر مصاف‌های فوق حساسی از جنس رقابت با حریفان اصلی و درجه یک خود پیش رو دارد و سرنوشت خود را تا حد زیادی در این دو هفته رقم می‌زند.

گل گهر شنبه هفته آینده میهمان پیکان است که موفق شد با پیروزی پر گل مقابل ذوب آهن در اصفهان به یک قدمی گل گهر در جدول برسد و حالا مصاف مجید جلالی مقابل تیم سابقش تاثیر زیادی در معادلات جدول دارد که در پایان فصل نیز تاثیرش را به شکل واضح‌تری روی جدول خواهد گذاشت.

گل گهر بلافاصله نیز از شاهین بوشهر میزبانی می‌کند. شاهین هفته گذشته نتوانست مقابل پرسپولیس 10 نفره امتیازی از آزادی کسب کند اما این هفته در بوشهر از ذوب آهن میزبانی می‌کند و سپس باید به سیرجان سفر کند. دو هفته پیش رو هم برای گل گهر و هم برای شاهین بسیار حساس و مهم است که گل گهر می‌تواند کمی قدرشناس‌تر باشد و از فرصت‌های اندک پساکرونایی خود استفاده بهتری انجام بدهد.

جلالی به خوبی می‌داند که فاصله گرفتن از دو تیم پایین‌تر ارزش‌های خاص خود را دارد و دستان گل گهر اصلا نباید همانند دو مصاف مقابل دو مدعی کسب سهمیه خالی بماند؛ بلکه گل گهر باید تیر خود را به نشانه بیشترین امتیازات روانه پایین جدول کند.

نظرات

نظر دهید