جلالی در بحران به تیم سابق رسید

جلالی در بحران به تیم سابق رسید

شاگردان مجید جلالی با تحمل دو شکست متوالی، در آستانه دیدار 6 امتیازی با پیکان، در بحران قرار گرفته‌اند.

به گزارش کرمان ساکر؛ یکی از کاندیداهای سقوط در لیگ نوزدهم، گل گهر سیرجان است؛ تیمی که با وینگو بگوویچ لیگ را استارت زد اما در ادامه نتایج ضعیف، مجید جلالی را راهی سیرجان کرد. اما حضور آقامعلم هم نتوانست شوک لازم را به تیم وارد کند و آن‌ها همچنان یکی از فانوس به دستان لیگ به شمار می‌روند؛ شاگردان جلالی این هفته، بعد از آن‌که برابر سپاهان شکست تلخی را تجربه کرده بودند به مصاف شهر خودرو رفتند که عایدشان از این بازی خانگی هم صفر امتیاز بود تا در رده چهاردهم جدول باقی بمانند.

شکست یک گله برابر عنابی‌پوشان مشهدی باعث شد تا اکنون جلالی و شاگردانش به بحران بروند و در آستانه دیدار 6 امتیازی برابر همسایه خود در جدول یعنی پیکان، اوضاع و احوال خوبی نداشته باشند؛ جلالی که خود خاطرات خوشی از دوران حضور در پیکان دارد، هفته آینده باید به مصاف این تیم در تهران برود. در شرایطی که دو شکست در کارنامه شاگردان جلالی پس از شروع لیگ ثبت شده است، اما پیکانی‌ها یک باخت و یک پیروزی چهار گله را در چنته دارند تا با روحیه‌ای بهتر برابر آقامعلم صف‌آرایی کنند.

گل گهر برای فرار از منطقه خطر، باید در بازی بعدی از سد پیکان بگذرد؛ اتفاقی که باید دید آقامعلم و شاگردانش موفق به انجام آن خواهند شد یا خیر؟

نظرات

نظر دهید