بیانیه باشگاه گل‌گهر پیرامون بحران ابتلا به کرونا

از تیم‌ها تست معتبر بگیرند

بیانیه باشگاه گل‌گهر پیرامون بحران ابتلا به کرونا

باشگاه گل گهر پیرامون ابتلای تعدادی از اعضای تیم فوتبال بیانیه‌ای را منتشر کرد و از سازمان لیگ خواست تست‌های معتبر را از تیم‌ها دریافت کند.

به گزارش کرمان ساکر، مثبت شدن تست کرونای تعدادی از بازیکنان و اعضای کادرفنی گل گهر در دو روز اخیر داغ ترین بحث فوتبال ایران بوده و البته نگرانی بزرگی را نیز در دل تیم‌ها بابت شروع بازی‌ها ایجاد کرده است. فقط تست بازیکنان گل گهر در این میان مثبت نیست و تیم های دیگری نظیر تراکتور و سایپا هم بازیکنان مبتلا به کرونا دارند. با این حال گل گهر سیرجان به دلیل شمار بالای مبتلایان خود بیشتر از سایر تیم‌ها در معرض توجهات بوده و به همین دلیل این باشگاه سرانجام بیانیه‌ای در خصوص این مسئله منتشر کرد.

متن کامل بیانیه باشگاه گل گهر سیرجان، پیرامون ابتلا تعدادی از اعضای تیم فوتبال گل گهر به شرح ذیل است:

 به نام خدا

در پی درج خبری در رسانه‌های کشور، مبنی بر ابتلای تعدادی از بازیکنان تیم فوتبال گل گهر به ویروس کرونا، باید به اطلاع مردم خوب و ورزش دوست کشورمان برسانیم؛ پس از انجام تست کرونا توسط یکی از معتبرترین آزمایشگاه‌های کشور به باشگاه گل‌گهر اعلام شد که متاسفانه تعدادی از بازیکنان و کادر فنی تیم به ویروس مذکور مبتلا هستند.

از آن‌جا که سلامت بازیکنان، کادر فنی و خانواده ایشان مهم ترین دغدغه باشگاه گل گهر است، بلافاصله تمرینات تیم فوتبال گل‌گهر تعطیل شد و کلیه بازیکنان و کادر فنی نیز قرنطینه شدند. متعاقب این ماجرا با تصمیم پزشک تیم مقرر شد که یک‌بار دیگر از همه ی اعضای تیم تست‌های لازم گرفته شود.

این اطمینان خاطر را به کلیه همشهریان و همراهان باشگاه گل گهر می‌دهیم که همچنان بر اساس پروتکل‌های وزارت بهداشت و درمان و وزارت ورزش و جوانان عمل خواهیم کرد، چراکه همواره مهم‌ترین رسالت باشگاه گل گهر، تلاش در جهت افزایش سطح سلامت جسمی و روحی تمامی مخاطبان و همیارانِ خود در سراسر  ایران اسلامی بوده است.

اما پیشنهاد باشگاه گل گهر به سازمان لیگ، پیگیری الزامی‌شدنِ اخذِ تست از تمامی تیم‌ها، در آزمایشگاه‌های معتبر است که در صورت استفاده همه‌ی تیم‌ها از یک آزمایشگاه واحد، «صحت» و «اعتبار» نتایج تست‌ها تضمین خواهد شد.

در پایان یادآور می شود که اخبار و تصمیمات جدید این باشگاه، از طریق درگاه‌های رسمی اطلاع‌رسانی باشگاه گل گهر به سمع و نظر مخاطبان خواهد رسید.

نظرات

نظر دهید