تمرینات مس رفسنجان بدون وسواس آغاز شد!

تمرینات مس رفسنجان بدون وسواس آغاز شد!

مس رفسنجان تمریناتش را بعد از حدود سه ماه در رفسنجان از سر گرفت؛ در وضعیتی نسبتا مغایر با استرس این روزهای فوتبال ایران!

به گزارش کرمان ساکر، روز گذشته بازیکنان مس رفسنجان که در رفسنجان حضور یافته بودند، تست‌های مربوط به کرونا را پشت سر گذاشتند. اعضای این تیم حتی تست PCR را نیز انجام دادند تا باشگاه بتواند دقیق‌تر شرایط اعضای تیمی که در صدر قرار دارد را جویا شود.

ساعاتی بعد از انجام تست‌های مربوط به کرونا، تمرینات مس رفسنجان نیز از سر گرفته شد. البته پیش از شروع علنی تمرینات تیم محمد ربیعی، مقامات باشگاه و ورزش شهرستان رفسنجان در ورزشگاه شهدای مس حضور داشتند و مراسم ابتدایی را قبل از تمرین برگزار کردند. مراسمی که تصاویر نشان می‌دهد چندان وسواسی برای آن در کار نبوده و مقامات و بازیکنان بدون رعایت فاصله گذاری اجتماعی در کنار هم نشستند و عجیب‌تر اینکه تعداد محدودی از آن‌ها ماسک به صورت داشتند!

در تصاویر این سهل انگاری مشخص است اما نکته مهم اینکه هنوز نتیجه تست بازیکنان و اعضای تیم مشخص نشده و تمرینات مس رفسنجان با رعایت کمترین وسواس ممکن از سر گرفته شد و تنها باید امیدوار باشیم نتایج تست مسی‌ها منفی شود.

نظرات

نظر دهید