فخرالدینی حاضر نیست در بحران با تراکتور تمرین کند

فخرالدینی حاضر نیست در بحران با تراکتور تمرین کند

سرمربی تراکتور می گوید چند ستاره این تیم با وی تماس گرفته اند و حاضر نیستند در تمرینات شرکت کنند.

به گزارش کرمان ساکر، ساکت الهامی با اشاره به آمادگی تیمش برای شروع لیگ برتر ابراز کرد: پس از آنکه قرار شد بازی‌ها برگزار شود، تاکید کردیم که آمادگی کامل را برای زمان مسابقات پیدا می‌کنیم و هیچ مشکلی نداریم، اما شما بگویید در این وضعیت چه کاری انجام دهیم؟

او یادآور شد: بازیکنان ما به تبریز آمدند تا در تمرینات شرکت کنند؛ حتی احسان حاج‌صفی به همراه نوزادش که یک ماه‌اش هم نشده، در تبریز حاضر شد که به تمرینات اضافه شود. میلاد فخرالدینی هم که ۲۰ روز دیگر پدر می‌شود نیز بدون هیچ بهانه‌ای آماده تمرینات شد ولی حالا تمام آنها می‌گویند که از انجام تمرین ترس دارند.

سرمربی تراکتور تاکید کرد: از صبح امروز تا این لحظه احسان حاج‌صفی، رشید مظاهری، میلاد فخرالدینی، ساسان انصاری و ... با من تماس گرفتند و گفتند با وجود علاقه‌ای که به شما داریم و احترامی که قائل هستیم، اما سلامتی خانواده‌مان از هر چیزی برای ما مهم‌تر است و ارجحیت دارد.

الهامی تصریح کرد: رشید مظاهری به من می‌گوید در تمرینات شرکت نمی‌کنم و اگر می‌خواهید جریمه‌ام کنید. همینطور بازیکنان با من تماس می‌گیرند و از حضور در تمرینات ترس و استرس دارند.

او درباره اینکه برخی  افراد در فضای مجازی می‌گویند تراکتور دنبال بهانه‌تراشی برای شروع در بازی‌ها است، ابراز کرد: به خدا قسم اصلا اینطور نیست که شلوغ کاری کنیم. قرار بود از امروز تمرینات ما شروع شود، اما این مسائل پیش آمد. اگر هم می‌خواهید اطمینان بیشتری پیدا کنید، می‌توانید با این بازیکنان تماس بگیرید تا بدانید که چقدر برای حضور در تمرینات ترس دارند.

سرمربی تراکتور با تاکید بر اینکه بحث از برگزاری یا لغو بازی و تمرینات فراتر رفته است، ابراز کرد: از آقای دکتر خلیلیان به‌عنوان متولی فدراسیون پزشکی ورزشی و ستاد کرونا در ورزش، تقاضا دارم که راهکاری به ما بدهند تا این استرس و مشکلات را برای شروع تمرینات نداشته باشیم چون خود ما برای تمام روزها و جلسات تمرینی برنامه‌ریزی کرده بودیم.

الهامی تصریح کرد: در این شرایط که تست کرونا چهار نفر از اعضای تیم ما مشکوک اعلام شده، چه کاری انجام دهیم؟ من به‌عنوان سرمربی تیم واقعا سر در نمی‌آورم که به بازیکنانم چه حرفی بزنم تا به تمرینات بیایند و استرس نداشته باشند. واقعا الان نمی‌دانم برای قرنطینه کردن بازیکنان و افرادی که مشکوک هستند چه تصمیمی باید بگیریم.

نظرات

نظر دهید