بهترین‌های گل‌گهر: جهش با گادوین، یونس و احمد

بهترین‌های گل‌گهر: جهش با گادوین، یونس و احمد

گل‌گهر بخش بزرگی از تحول هفته‎های آخر را مدیون اضافه شدن گادوین منشا، یونس شاکری و احمدرضا زنده‌روح است.

به گزارش کرمان ساکر؛ گل‌گهر سیرجان که قبل از تعطیلات بین دو نیم‌فصل در رده پانزدهم قرار داشت بعد از به دست آوردن 9 امتیاز از 5 بازی بعد از تعطیلات از قعر جدول کند و به رتبه سیزدهم رسید. آن‌ها در 16 بازی ابتدایی فصل 10 امتیاز به دست آورده بودند و بخش بزرگی از تحول هفته‎های آخر را مدیون اضافه شدن گادوین منشا، یونس شاکری و احمدرضا زنده‌روح است.

از ترکیب نیم‌فصل اول گل‌گهر شاید فقط بتوان از عملکرد علیرضا ابراهیمی دفاع کرد. ابراهیمی به طور کلی 18 بازی برای گل‌گهر انجام داده است. او در این بازی‌ها 3 گل زده و 2 پاس گل هم داده است. بر اساس داده‌های متریکا، ابراهیمی به طور میانگین در هر 90 دقیقه 8.2 عملکرد دفاعی ثبت کرده است. این بهترین آمار بین بازیکنان گل‌گهر در بخش دفاعی ‌است. ابراهیمی نمره 6.71 را از متریکا گرفته و بین بازیکنانی که حداقل یک‌سوم از فصل را با لباس گل‌گهر بازی کرده باشند بهترین نمره متریکا را دارد. با این وجود او از سه بازیکنی که به ترکیب گل‌گهر در نیم‌فصل دوم اضافه شدند نمره پایین‌تری کسب کرده است.

گادوین منشا که 246 دقیقه برای گل‌گهر بازی کرده با 1 گل و 1 پاس گل اثرگذاری قابل توجهی در 5 بازی اخیر داشته است. او در این دقایق 7 پاس کلیدی ثبت کرده است. اگرچه او به حد حضور در یک‌سوم بازی‌ها که متریکا برای انتخاب بهترین‌های هر تیم و لیگ در نظر گرفته است  نرسیده اما عملکرد منشا با نمره متریکا 7.38 همراه بوده و در هفته‌ای اخیر او با این نمره بهترین بازیکن حال حاضر گل‌گهر است.

یونس شاکری هم که همراه با منشا به تیم اضافه شد در هر 5 بازی نیم‌‌فصل دوم به طور کامل بازی کرده و 4 گل زده است. آماری ویژه که برای او نمره متریکا 7.29 را در این 5 بازی به دنبال داشته است. شاکری در دو بازی هم از طرف متریکا به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد. احمدرضا زنده‌روح دیگر بازیکن گل‌گهر است که بعد از پیوستن به این تیم 6 بازی کامل را انجام داده است. او در این 6 بازی نمایش قابل قبولی در میانه زمین سیرجانی‌ها داشته و یک پاس گل هم ثبت کرده است. او با نمره متریکا 6.74 که از این 6 بازی به دست آمده بعد از منشا و شاکری سومین بازیکن برتر گل‌گهر است.

نظرات

نظر دهید