بهرام 30 ثانیه بهترین گلزن مس در سال 98

ذخیره طلایی که سرمربی‌اش را نجات داد

بهرام 30 ثانیه بهترین گلزن مس در سال 98

در حالی که بهرام رشیدفرخی در این فصل تعداد بازی‌های کمتری را به عنوان یار ثابت در زمین حاضر بوده اما توانسته بهترین عملکرد را در میان مهاجمان مس به جا بگذارد.

به گزارش کرمان ساکر، در این فصل بازی‌های لیگ یک تیم مس کرمان تا به اینجای کار سومین خط حمله لیگ را در اختیار دارد و با اتکا به همین آمار خوب مهاجمانش بوده که در جایگاه صعود قرار دارد. در واقع آمار گلزنی بین 4 مهاجم مس تقسیم شده و هر کدام از این بازیکنان در بازی‌های مهمی به مدد تیمشان آمده‌اند.

شروین بزرگ، حسین شنانی، یاسر فیضی و بهرام رشیدفرخی 4 مهاجم مس در این فصل بوده‌اند که در این بین آمار حضور ثابت بزرگ و شنانی از دو مهاجم دیگر بیشتر بوده است و زوج خط حمله مس با این دو بازیکن عمدتا چینش شده است. اما جالب است که رشیدفرخی با وجود بازی‌های کمتری که برای تیمش انجام داده و عمدتا به عنوان یار تعویضی وارد زمین شده، بهترین گلزن مس است.

رشیدفرخی در این فصل 6 گل مهم برای مس در رقابت‌های لیگ زده که 4 گل او در حالی به ثمر رسیده که در نیمه دوم توسط مجتبی حسینی وارد زمین شده است. 4 گلی که 8 امتیاز برای مس به ارمغان آورده که مهمترین آن در ال مسینو برای مس به ثبت رسید؛ حسینی زیر تیغ و در حوالی اخراج قرار داشت اما بهرام بعد از 30 ثانیه از ورودش به زمین گل مساوی را زد تا در ادامه نتایج خوب مس منجر به ابقا و دگرگونی شرایط حسینی شود.

این مهاجم ارزشمند و نجات بخش علاوه بر 6 گل در رقابت‌های لیگ، یک بار هم در جام حذفی مقابل تراکتور برای تیمش گلزنی کرد که البته آن گل فقط توانست سنگینی شکست در تبریز را کمتر کند. بازی مقابل شهرداری تبریز در فصل گذشته هم یک بار برای بهرام حاوی یک گل بود که در آن بازی هم این بازیکن به عنوان یار تعویضی حسینخانی وارد زمین شده بود.

با احتساب تمام گل‌های زده بهرام رشیدفرخی، او با 8 گل زده در سال 98 بهترین گلزن مس کرمان بوده است. در حالی که فرصت بازی در ترکیب اصلی نسبت به دیگر مهاجمان به او کمتر داده شد.

نظرات

نظر دهید