نور ورزشگاه باهنر 300 لوکس بالاتر از استاندارد سازمان لیگ

نور ورزشگاه باهنر 300 لوکس بالاتر از استاندارد سازمان لیگ

با توجه به احتمال برگزاری بازی‌ها زیر نور، باشگاه مس کرمان اعلام کرد نور ورزشگاه باهنر مشکلی برای برگزاری بازی‌ها ندارد.

به گزارش کرمان ساکر و به نقل از سایت باشگاه مس، با توجه به تعطیلی رقابت های لیگ یک و کشیده شدن ادامه بازی ها به ماه مبارک رمضان، سازمان لیگ در نامه ای به باشگاه های لیگ یک خواهان تامین نور مورد احتیاج برای ورزشگاه های تیم ها شده بود که در صورت عدم تامین این موضوع بازی ها به ورزشگاه دیگری منتقل خواهد شد.

رضا فرسنگی از مسئولین تجهیز و نگهداری ورزشگاه باهنر کرمان در رابطه با وضعیت نور ورزشگاه باهنر کرمان گفت: پیش از شروع تعطیلات نوروز و زمانی که نامه سازمان لیگ به باشگاه مس ابلاغ شد، با کارشناسان اداره برق به ورزشگاه باهنر کرمان رفتیم تا نور استادیوم به طور دقیق مورد ارزیابی قرار گیرد.

وی افزود: با انجام سنجش نور ورزشگاه مشخص شد استادیوم باهنر 1200 لوکس نور در خود دارد و این در حالی است که سازمان لیگ 900 لوکس را برای برگزاری بازی کافی دانسته بود و از همین رو نور ورزشگاه باهنر برای برگزاری بازی ها در شب کاملا تامین است و هیچ کمبودی در این زمینه نخواهیم داشت.

فرسنگی با بیان اینکه ورزشگاه باهنر تمامی امکانات لازم برای برگزاری بازی در شب را خواهد داشت گفت: در این مورد هیچ کمبودی نداریم و این آمادگی را داریم که هر زمان بازرسان سازمان لیگ برای بررسی این موضوع به کرمان آمدند، ورزشگاه را به آن ها نشان دهیم.

نظرات

نظر دهید