سحر زمانی: بی صبرانه منتظر شروع مجدد بازی‌ها هستیم

جام برای مس رفسنجان است

سحر زمانی: بی صبرانه منتظر شروع مجدد بازی‌ها هستیم

تعطیلی بازی‌ها به نظر می‌رسد برای دختران مس رفسنجان بد موقع بوده است؛ این را سحر زمانی هم تاکید کرده که اگر بازی‌ها قبل از عید برگزار می‌شد، بهتر بود.

به گزارش کرمان ساکر، جنگنده، تاثیرگذار و بی حاشیه. این‌ها شاخصه‌های بازیکن سده‌لنجانی تیم فوتسال بانوان مس رفسنجان است که ۴ سال تیمش را در فراز و نشیب‌های مختلف همراهی کرد و از رقابت‌های لیگ یک تا حضور در فینال بالاترین سطح فوتسال ایران را با نارنجی‌پوشان رفسنجانی تجربه کرد. سحر زمانی جوان متولد ۱۳۷۴ که یکی از لژیونرهای فوتسال بانوان کشورمان هم محسوب می‌شود، موفق شد فصل گذشته و پس از اتمام لیگ ایران به اتفاق اعظم آخوندی گلر سرشناس کشورمان به مالدیو سفر کند و با درخشش در لباس Mpl، جام قهرمانی این کشور را بالای سر ببرند. حالا پس از گذشت ۴ سال از پوشیدن لباس نماینده شهر فاتحان اروند، او و تیمش در این فصل در آستانه دومین صعود پیاپی به فینال لیگ برتر قرار دارند. در حالی مقرر شده بود دیدار برگشت مقابل هیات خراسان رضوی ۹ اسفند در رفسنجان برگزار شود اما شب قبل از مسابقه، این دیدار بصورت رسمی بدلیل پیشگیری از شیوع بیماری کرونا لغو و به زمان دیگری موکول شد.

این تعطیلی بهانه‌ای شد تا به سراغ زمانی برویم و در مورد شرایط خود و تیمش با او به گفتگو بپردازیم. او بسیار امیدوار است که تیمش به فینال لیگ برتر صعود کند و برخلاف فصل گذشته، چهره‌ای متفاوت از خود در فینال نشان دهد.

*سطح لیگ برتر امسال را در مقایسه با فصل گذشته چطور دیدید؟
 سطح لیگ امسال از اولین بازی تا آخرین بازی واقعا پر فشار بوده و هیچ تیمی را نمیشد دست کم گرفت. تیم ما و چند تیم دیگر سطح بسیار خوب و بالایی داشتند و خوشبختانه فوتسال ما رشد خیلی خوبی داشته است و در مسیر پیشرفت قرار گرفته است.

* تبریک می گوییم به شما؛ برای دومین سال پیاپی توانستید به همراه مس رفسنجان به جمع ۴ تیم برتر فوتسال بانوان راه پیدا کنید. چه حسی دارید و فکر می‌کنید مهمترین عامل این موفقیت چه چیزی است؟

ممنون از تبریکتان. تیم ما بازیکنان آنچنان با تجربه‌ای ندارد و ۹۰% تیم ما از بازیکنان جوان و با انگیزه تشکیل شده است. بدون شک حس خیلی خوبی است که با این شرایط میتوانیم جزو ۴ تیم برتر ایران باشیم. یکی از مهمترین عوامل این موفقیت این است که فعل خواستن را به خوبی صرف کرده‌ایم و آنرا به بهترین شکل در میدان بازی به اجرا در می‌آوریم و همچنین همدلی و اتحاد زیبایی در بین بازیکنان و کادرفنی وجود دارد که این خود عامل موفقیت است و همیشه کمک حالمان شده است.

*در بازی رفت نیمه‌نهایی در مشهد، تا آستانه یک پیروزی بزرگ قرار گرفتید اما سرانجام این دیدار به تساوی کشیده شد. لطفا در مورد بازی توضیح بدهید.

بله دقیقا. ما در مشهد حتی ۲ بر ۰ هم از حریف جلو افتادیم اما متاسفانه روی اشتباهات خودمان گل خوردیم و نتیجه بازی در نهایت مساوی شد. بچه‌های ما جانانه تا آخرین لحظه جنگیدند و پیروزی در این دیدار حقشان بود. به تیم مشهد هم تبریک می‌گویم زیرا خیلی خوش‌ شانس بود که توانست در خانه خودش از ما یک تساوی بگیرد!

*با توجه به اینکه دیدار برگشت نیمه‌نهایی به تعویق افتاد و به بعد از تعطیلات نوروز موکول شد، از شرایطتان بگویید.

با توجه به برنامه‌ریزی که انجام داده‌ایم بی‌صبرانه منتظر بازی برگشت در خانه هستیم و همه با انگیزه‌ی بسیار بالایی میخواهند به میدان بروند. ما هر بازی نشان داده‌ایم که نه از روی شانس بلکه بدلیل شجاعت و تلاشمان از حریف امتیاز می‌گیریم و در بازی برگشت نیز این اتفاق خواهد افتاد و تنها برای پیروزی پا به این بازی می‌گذاریم.

*در حالی‌که شما آماده میزبانی از بتزی برگشت بودید اما به یکباره این دیدار لغو شد. لغو این بازی را یک روز قبل از تاریخ اعلام شده چطور می‌بینید در صورتی که تیم مشهد هم به رفسنجان سفر کرده بود؟!

این خبر یک روز قبل از مسابقه اعلام شد و واقعا ناراحت کننده بود چون خیلی دیر این خبر را اعلام کردند. قطعا هیچکدام از ۴ تیم حاضر در نیمه‌نهایی دوست ندارند شاهد این بی نظمی‌ها و تصمیم‌گیری های ناگهانی باشند. پیش از به تعویق افتادن این دیدارها، همه تیم‌ها پیگیر این بودند بازی‌ها را به تعویق بیندازند اما فدراسیون با قاطعیت گفت که مسابقات را طبق برنامه برگزار خواهیم کرد اما متاسفانه باز هم شاهد بی‌برنامگی بودیم! قطعا لغو این بازی به ضرر ما بوده است اما سلامتی بازیکنان در اولویت قرار دارد و ما از این جهت دلخور نیستیم و باید این اتفاق می‌افتاد. لیگ امسال بسیار زیاد طولانی شد و ما دیگر از لحاظ ذهنی کشش این را نداریم که بازی به بعد از عید موکول شده است. ای کاش قبل از عید این بازی‌ها برگزار می‌شد اما بازهم می‌گویم سلامتی بازیکنان در اولویت قرار دارد.

*برای دومین سال پیاپی مس رفسنجان را در فینال خواهیم دید؟

ما تا اینجا امده‌ایم که به فینال و بعد هم به پیشواز قهرمانی برویم. می‌دانیم که کار بسیار سختی پیش‌رو داریم اما وقتی برای خود هدفی تعیین کرده‌ایم پس تا پای جان برای رسیدن به آن تلاش میکنیم و شک ندارم جام قهرمانی در پایان فصل برای مس رفسنجان خواهد بود. امیدوارم که بتوانیم به هدفمان برسیم.

*سخن پایانی؟

از خانواده‌ام، هم تیمی‌هایم و سرمربی فوق‌العاده‌مان متشکرم که همیشه پشتیبانم بوده‌اند. در آخر از شما که بسیار در ورزش زنان ایران تاثیرگذار هستید و نگاه نو و ایده‌های جذابی دارید تشکر می‌کنم و امیدوارم همیشه موفق باشید. برای تمام مردم سرزمینم ایران هم آرزوی سلامتی دارم و امیدوارم هرچه زودتر این بیماری شوم ریشه‌کن شود و تا باز هم شاهد شادی آن‌ها باشیم.

 

نظرات

نظر دهید