مس-ذوب‌آهن؛ شمارش معکوس کرمانی‌ها برای فتح جام

مس-ذوب‌آهن؛ شمارش معکوس کرمانی‌ها برای فتح جام

تیم هندبال مس کرمان برای کسب جام قهرمانی لیگ برتر هندبال کشور مقابل ذوب آهن اصفهان روز یکشبه چهارم اسفند به میدان می‌رود.

به گزارش کرمان ساکر، هندبالیست‌های مس کرمان عصر روز یکشنبه چهارم اسفند جاری، در سومین مسابقه از دور دوم رقابت‌های لیگ برتر این فصل، از ساعت ۱۶ در سالن شهید تجلی کرمان به مصاف تیم ذوب آهن اصفهان خواهند رفت.

هندبالیست‌های مس در حالی با احتساب بازی‌های دور اول خود از هشت بازی با کسب هشت پیروزی و ۱۸ امتیاز در صدر جدول قرار دارند که به مصاف ذوب آهن می‌روند.

فصل پیش رو، شاگردان حمید صادقی توانسته اند مقتدرانه و بدون کسب حتی یک تساوی و پیروزی در تمامی بازی ها، به حریفان نامدار خود نظیر سپاهان، نفت و گاز، سبزوار و... امان ندهند تا هم اکنون بدون رقیب به صدر جدول لیگ برتر تکیه بزنند.

مسی‌ها در ادامه لیگ، از شش بازی باقی مانده، باید سه بازی خانگی انجام دهند و کسب تنها دو پیروزی از این سه بازی، جام قهرمانی این فصل را برای نخستین بار از آن آن‌ها می‌کند. بازی با ذوب آهن که عصر روز یکشنبه در سالن تجلی برگزار می‌شود، به نوعی اولین فینال است.

تیم هندبال مس دو بازی بعدی خانگی اش را در کرمان، با زاگرس اسلام آباد و کازرون برگزار می‌کند که پیروزی در این دو بازی دور از دسترس شاگردان حمید صادقی نخواهد بود.

نظرات

نظر دهید