وعده پاداش ویژه به مسی‌ها در صورت صعود

وعده پاداش ویژه به مسی‌ها در صورت صعود

مدیرعامل شرکت مس در جمع بازیکنان مس کرمان حضور پیدا کرد و در آغاز روزهای دشوار، به آن‌ها وعده جذابی داد.

به گزارش کرمان ساکر، تیم فوتبال مس کرمان باید عصر جمعه در ساوه به مصاف خوشه طلایی برود. مسی‌ها بعد از بازی ملوان به کرمان بازنگشتند و تمرینات خود را تا بازی خوشه طلایی در تهران انجام می‌دهند. همین حضور یک هفته ای در تهران باعث شد مدیرعامل شرکت مس هم به اردوی این تیم بیاید و دقایقی در جمع بازیکنان مس با آن‌ها صحبت کند و انگیزه‌های کافی در مسیر صعود را به آن‌ها بدهد.

اردشیر سعد محمدی گفت: این شرکت در بهترین شرایط اقتصادی خود در 50 سال اخیر می باشد و رکوردهای تولید و فروش و شاخص های اقتصادی شرکت همه در تراز مثبت قرار دارند. در این شرایط ورزش شرکت مس و در راس آن فوتبال نیز باید به بهترین جایگاه خود برسد. ورزشگاه بزرگ شهر کرمان از اواخر اسفند صنذلی گذاری خود را آغاز خواهد کرد و مطابق برنامه ریزی انجام شده در شهریور ماه این ورزشگاه تحویل خواهد شد که امیدواریم شاهد برگزاری بازی های لیگ برتر در آن برای تیم مس کرمان باشیم.

وی ادامه داد: در شرایط فعلی مردم به شدت به شادی و نشاط نیاز دارند و یکی از مهمترین عوامل شادی و نشاط مردم استان کرمان نیز به موفقیت تیم فوتبال مس کرمان به عنوان مرکز استان وابسته است از همین رو شما باید بدانید که وظیفه بسیار مهمی در قبال مردم استان کرمان دارید و باید برای شادی و نشاط مردم نهایت تلاش را برای موفقیت به خرج دهید. حیف است باشگاه بزرگی مثل مس کرمان که در سال پیش رو ساختار حرفه ای تری نیز به خود خواهد گرفت، در جمع باشگاه های بزرگ کشور حضور نداشته باشد که امیدواریم با تلاش شما ضمن اینکه جایگاه واقعی باشگاه مس کرمان را رقم می زنید، با صعود به لیگ برتر، یک افتخار بسیار بزرگ را نیز در کارنامه شخصی خود به ثبت برسانید.

سعدمحمدی در پایان خطاب به بازیکنان مس کرمان گفت: شایستگی همه شما و کادر فنی و مدیریتی این تیم می تواند با صعود به لیگ برتر به بهترین شکل ممکن بیش از پیش به اثبات برسد و با رخ دادن این اتفاق مهم ضمن اینکه پاداش ویژه ای فراتر از قرارداد خود دریافت خواهید کرد، جشنی را به پاس این افتخار بزرگ شما در کرمان برگزار خواهیم کرد که شایسته کار بزرگ شما باشد.

نظرات

نظر دهید