درخشش رزمی کاران کرمانی در رقابت‌های کشوری

درخشش رزمی کاران کرمانی در رقابت‌های کشوری

مسابقات دفاع شخصی و سلاح‌های سرد قهرمانی کشور در دو بخش بانوان و آقایان، برای رزمی کاران کرمانی با یک عنوان قهرمانی و دو مقام سومی بخش تیمی پایان یافت.

به گزارش کرمان ساکر؛ علیرضا ابراهیمی، رئیس هیئت ورزش های رزمی استان کرمان، گفت: مسابقات دفاع شخصی و سلاح‌های سرد قهرمانی کشور در بخش بانوان به مدت یک روز با حضور شرکت کنندگانی از سراسر کشور در رده‌های نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان در سالن کشتی مجموعه ورزشی پناهی تهران برگزار شد.

او افزود: در پایان این رقابت ها، در بخش تیمی مسابقات مبارزات آزاد بانوان کشور، کرمان بر سکوی نخست ایستاد و تیم‌های کهکیلویه و بویر احمد و اصفهان دوم و سوم شدند.

ابراهیمی تصریح کرد: در رقابت‌های دفاع شخصی بانوان کشور نیز تیم‌های سمنان و اصفهان عناوین اول و دوم مسابقات را از آن خود کردند و کرمان نیز به مقام سوم دست یافت.

رئیس هیئت ورزش‌های رزمی استان کرمان به رقابت‌های بخش آقایان اشاره کرد و بیان داشت: مسابقات دفاع شخصی و سلاح‌های سرد قهرمانی کشور در بخش آقایان هم به مدت یک روز با حضور شرکت کنندگانی از سراسر ایران در رده‌های نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان در سالن کشتی مجموعه ورزشی پناهی تهران انجام شد.

ابراهیمی افزود: در پایان مسابقات مبارزه آزاد و دفاع شخصی آقایان کشور نیز تهران عنوان قهرمانی رقابت‌ها را به خود اختصاص داد، خراسان شمالی در جایگاه دوم قرار گرفت و کرمان نیز مقام سوم را تصاحب کرد.

نظرات

نظر دهید