ایرانمنش: در این فصل تا حدود زیادی به اهداف خود دست یافتیم

ملی‌حفاری شانس بالایی برای قهرمانی در لیگ دارد

ایرانمنش: در این فصل تا حدود زیادی به اهداف خود دست یافتیم

سرمربی تیم فوتسال دختران مس کرمان که در پایان رقابت های لیگ برتر فوتسال بانوان این فصل کشور عنوان هشتم رقابت ها را کسب کرد، تیم جوان و بومی این فصل مس کرمان را بی نظیر برای سال های آتی دانست.

به گزارش کرمان ساکر؛ سعیده ایرانمنش در پایان بازی های تیم خود گفت: لیگ بسیار عجیب و غریبی در این فصل داشتیم. هرچند کیفیت تیم ها نسبت به سال های قبل بهتر بود و پیشرفت بازیکنان کاملا محسوس است اما برنامه ریزی مسابقات واقعا عجیب است.

وی افزود: ما در نیم فصل دوم از نظر برنامه ریزی کاملا لیگ متفاوتی را نسبت به نیم فصل اول دیدیم که این اصلا موضوع متعارفی نبود و همچنین برنامه ریزی بازی ها که چند هفته متوالی ما را میهمان و در چند بازی متوالی ما را میزبان می کرد، شکل بازی ها را از حالت لیگ خارج کرده بود.

ایرانمنش سطح داوری مسابقات را نیز همگام با افزایش کیفیت بازیکنان ندانست و گفت: به غیر از سه، چهار داور خوب، باقی داوری ها در سظح بسیار نازلی قرار دارد و کمیته برگزاری مسابقات اگر به دنبال افزایش کیفی مسابقات است باید داوران خوب و مستعد را آموزش دهد و در این بعد نیز فعالیت خود را بهتر کند.

سرمربی تیم فوتسال دختران مس در رابطه با تیم خود نیز گفت: برای ما در این فصل از مسابقات رتبه در جدول در الویت های بعدی بود و هدف گذاری ما استفاده از دختران جوان و بومی کرمان و پرورش آن ها در لیگ این فصل بود.

وی با بیان اینکه تا حدود زیادی به این هدف گذاری خود دست یافته است گفت: تیم ما با میانگین سنی تقریبی 22 سال در مسابقات حاضر بود و دعوت مروت‌نژاد به اردوی تیم ملی و یا معرفی راضیه نظری به عنوان یکی از پدیده های این فصل نشان می داد که ما در معرفی و پرورش بازیکنان مستعد این فصل تا حدود زیادی به اهداف خود دست پیدا کرده ایم.

ایرانمنش آینده تیم این فصل را بسیار روشن دانست و گفت: در صورتی که بتوانیم این مجموعه را در کنار هم حفظ کنیم، مطمئن باشید تیمی بی نظیر در فصول آینده خواهیم داشت. این تیم اگر در سال های آتی حمایت مالی بیشتری شود قطعا پتانسیل آن را دارد که برای جامعه فوتسال دختران کرمان افتخارات بزرگی با پشتوانه بومی کسب کند. البته بچه ها به تعصب کرمان و ارتباط عاطفی که با من دارند در این تیم خواهند ماند ولی شک نکنید که تیم های دیگر با مبالغ بهتر درصدد جذب بازیکنان مستعد این فصل ما خواهند بود که اگر بتوانیم ذره ای حمایت مالی بیشتر از این تیم داشته باشیم، در سال های آتی حرف های زیادی برای گفتن خواهیم داشت.

سرمربی تیم فوتسال دختران مس با این وجود تیم خود را شایسته رتبه ای بهتر از هشتمی می دانست و گفت: شک نکنید اگر مصدومیت بازیکنان اثر گذاری مقل انجم شعاع و نجمه کریمی اتفاق نمی افتاد و سطح داوری ها بهتر بود قطعا می توانستیم رتبه ای بهتر هم در این فصل کسب کنیم.

این مربی فوتسال زنان کشور در رابطه با چهار تیم مرحله پایانی مسابقات نیز شانس تیم حفاری اهواز را برای قهرمانی بیشتر دانست اما سطح هر چهار تیم را برای کسب این عنوان برابر ارزیابی کرد.

تیم فوتسال دختران مس کرمان از 23 بازی این فصل خود با کسب 30 امتیاز عنوان هشتمی مسابقات لیگ برتر این فصل کشور را در میان 12 تیم از آن خود کرد.

نظرات

نظر دهید