اعلام برنامه دور دوم رقابت های تیم هندبال مس در لیگ برتر

اعلام برنامه دور دوم رقابت های تیم هندبال مس در لیگ برتر

برنامه رقابت های تیم هندبال مس در دور دوم رقابت های خود اعلام شد و هندبالیست های مس برای یورش به سکوهای برتر این فصل لیگ برتر، رقابت های خود را در مرحله دوم مسابقات از روز چهارشنبه آغاز خواهند کرد.

به گزارش کرمان ساکر؛ هندبالیست های مس که در دور اول رقابت ها برابر تمامی رقیبان در بازی های رفت و برگشت به پیروزی رسیدند، در این مرحله با تیم های حاضر در گروه خود در دور اول مسابقات که به این مرحله صعود کرده اند، بازی نخواهد کرد و با تیم های صعود کرده از گروه دیگر مصاف می دهد.

بر این اساس تیم هندبال مس روز چهارشنبه 23 بهمن ماه از ساعت 16 در سالن شهید تجلی کرمان برابر سربداران سبزوار بازی خواهد کرد، روز یکشنبه 27 بهمن ماه در اسلام آباد غرب به مصاف تیم زاگرس می رود، روز پنجشنبه اول اسفند ماه و از ساعت 16 در کرمان پذیرای ذوب آهن اصفهان است و روز ششم اسفند در کازرون با تیم نیروی زمینی بازی خواهد کرد.

در دور برگشت رقابت های این مرحله نیز هندبالیست های مس روز یکشنبه یازدهم اسفند ماه در سبزوار به مصاف سربدارن خواهند رفت، روز شانزدهم اسفند ماه در کرمان و از ساعت 16 برابر زاگرس میزبانی خواهند کرد، روز بیست اسفند ماه در اصفهان به مصاف ذوب آهن می روند و در نهایت روز 26 اسفند ماه آخرین بازی خود را از ساعت 16 در سالن شهید تجلی کرمان برابر تیم نیروی زمینی کازرون انجام خواهند داد.

نظرات

نظر دهید