مرضیه جعفری: برای اظهارات برخی حاشیه سازان متاسفم

45 بازی بدون شکست کار آسانی نیست

مرضیه جعفری: برای اظهارات برخی حاشیه سازان متاسفم

برخی حواشی و اظهارات بعد از دربی فوتبال بانوان استان، با گذشت یک هفته واکنش سرمربی شهرداری بم را به دنبال داشت.

به گزارش کرمان ساکر؛ بعد از شکست تیم فوتبال بانوان شهرداری سیرجان در دربی فوتبال بانوان استان کرمان، مسائل داوری و خوش و بش مرضیه جعفری با داور بازی توسط عده ای زیر سوال رفته بود که حالا سرمربی بانوان بمی نسبت به این حاشیه سازی ها گلایه دارد.

سرمربی شهرداری بم ابتدا در خصوص بازی تیمش مقابل ذوب آهن که با تداوم صدرنشینی همراه بود، به کرمان ساکر می گوید: ما برای قهرمانی مجبوریم همه ی بازی هایمان را ببریم. تیم ذوب آهن ریشه دار است و در سال های اخیر نشان داده که تیم منسجم و یکدستی را روانه بازی ها می‌کند. هنوز کار برای ما تمام نشده است. سایه سنگین وچان کردستان را پشت سر خودمان احساس می‌کنیم. جا برای هیچ اشتباهی نداریم و فرقی نمی‌کند چه تیمی مقابلمان قرار می‌گیرد. چون فقط به پیروزی فکر میکنیم. ۴۵ بازی متوالی بدون برد کار آسانی نیست به بچه هایم تبریک می‌گویم و امیدوارم این روند ادامه داشته باشد. با تیم دوم اخلاف چندانی نداریم. ما بازیکن اضافه نکردیم اما تیم وچان بازیکن اضافه کرده و ما کمی باید حواسمان باشد.

وی همچنین در خصوص حضورش در سمت نایب رییسی بانوان هیات فوتبال استان هم گفت: فعلا که تازه وارد مجموعه شده ام و تا جایی که توانسته ام کمک کرده ام. همه چیز خوب است و نباید فراموش کرد که من وقت آزاد چندانی ندارم.

جعفری در ادامه واکنش گلایه آمیزی به اخبار برخی رسانه ها بعد از دربی داشت و گفت: گفته اند که من با داور خوش و بش کردم. اما واقعیت این است که در بازی های بانوان نیروی انسانی کم است و داوران با مربیان صحبت می کنند. در جریان هستید که من تمام کارهای تیم را خودم انجام می دهم. خیلی خنده دار است که در خصوص صحبت من با داور بزرگنمایی کرده اند. گفته اند که تیم ما با داوران قبل از دربی در یک هتل اقامت داشته ایم اما من فقط بگویم که تیم ما در هتل آزادی اسکان داشت و داوران هم در هتل جهانگردی حضور داشتند و متاسفم که چنین صحبت هایی را مطرح کرده اند. آن ها شاید در این مورد اطلاع نداشتند و تحت تاثیر شنیده های غلط این حرف ها را زده اند.

وی تاکید کرد: تیمی که چهار گل می خورد نباید باخت را گردن داوری بیاندازد و این قابل قبول نیست. تمام بازیکنان شهرداری سیرجان در دربی حاضر بودند اما تیم ما سر حال بود و انگیزه بیشتری داشت. کارشناسان داوری مخصوصا آقای خسروی تصمیمات داور را تایید کردند و نمی دانم دیگر این صحبت ها برای چیست. لطفا در فوتبال رو راست باشید؛ من همیشه در فوتبال رو راست صحبت می کنم.

نظرات

نظر دهید