پیروزی شهرداری سیرجان بر سپاهان در جنگ برای رده سوم

هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال بانوان کشور

پیروزی شهرداری سیرجان بر سپاهان در جنگ برای رده سوم

هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال با پیروزی شهرداری سیرجان بر سپاهان در جنگ برای رده سوم جدول همراه بود. صدر همچنان بدون تغییر ماند و شهرداری بم و وچان کردستان فاصله ۳ امتیازی با یکدیگر را حفظ کردند.

به گزارش کرمان ساکر؛ هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال بانوان امروز جمعه ۱۸ بهمن ۹۸ برگزار شد و تیم صدرنشین شهرداری بم با پیروزی ۴ بر یک برابر ذوب آهن در اصفهان صدر جدول را در اختیار خود حفظ کرد.

این پیروزی به شهرداری بم کمک کرد فاصله ۳ امتیازی با تیم رده دومی وچان کردستان را حفظ کند. همچنین این برد چهل و پنجمین پیروزی متوالی شاگردان مرضیه جعفری در لیگ برتر محسوب می‌شود. آنها در این فصل به هیچ تیمی امتیاز نداده‌اند.

تیم رده دومی وچان کردستان با هدایت سمیه شهبازی توانست در یک بازی آسان در اهواز ۷ بر صفر تیم آویسا خوزستان را شکست دهد. سمیه خرمی (۲ گل)، مرضیه نیکخواه (۲ گل)، فروغ موری، سرشین کمانگر و شیوا فاضلی گل‌های وچان را به ثمر رساندند تا وچان پشت سر شهرداری بم همچنان در تعقیب باشد.

در مهم‌ترین بازی امروز و در مسابقه‌ای با رنگ و بوی تصاحب رده سوم جدول، سپاهان در سیرجان ۳ بر یک به شهرداری این شهر باخت و رده سوم را به تیم سیرجانی واگذار کرد. زهرا علیزاده (۲ گل) و افسانه چترنور برای شهرداری سیرجان گل زدند و تک گل طلایی پوشان با گل به خودی حریف به دست آمد.

در سایر بازی‌ها پالایش گاز ایلام در کرج با تک گل زهرا حاتم نژاد به پیروزی باارزش یک بر صفر برابر هیئت البرز دست یافت. سینا بوشهر در خانه ۲ بر یک به ملوان انزلی باخت و همیاری آذربایجان غربی در ارومیه یک بر صفر آذرخش زاگرس شیراز را شکست داد.

نتایج کامل دیدارهای هفته شانزدهم بدین شرح است:

ذوب آهن اصفهان ۱ شهرداری بم ۴

آویسا خوزستان صفر وچان کردستان ۷

همیاری آذربایجان غربی ۱ آذرخش زاگرس شیراز صفر

شهرداری سیرجان ۳ فولاد مبارکه سپاهان اصفهان ۱

سینا بوشهر ۱ ملوان بندر انزلی ۲

هیئت البرز صفر پالایش گاز ایلام ۱

نظرات

نظر دهید