زهرا قلی زاده: مس رفسنجان قهرمانی لیگ بانوان را می‌خواهد

همدلی رمز موفقیت ماست

زهرا قلی زاده: مس رفسنجان قهرمانی لیگ بانوان را می‌خواهد

آنطور که کاپیتان مس رفسنجان می‌گوید، این تیم در این فصل به چیزی جز قهرمانی راضی نیست و سعی دارد نایب قهرمانی فصل گذشته را ارتقا بدهد.

به گزارش کرمان ساکر، تیم فوتسال بانوان مس رفسنجان همچون فصل گذشته موفق شد به مرحله پلی آف قهرمانی لیگ برتر صعود کند. با شرایطی بهتر و پر امیدتر نسبت به فصل گذشته که در همین خصوص گفتگویی با کاپیتان موثر این تیم انجام دادیم. زهرا قلی زاده در این باره به "کرمان ساکر" می گوید: خداروشکر امسال هم توانستیم با تلاش و زحمت بچه ها و کادر فنی و بازی های خوبی که انجام دادیم به پلی آف صعود کنیم. ما از اول فصل به دنبال بهترین نتایج بودیم و خداروشکر بازی به بازی جلو رفتیم و توانستیم امتیازات لازم را کسب کنیم و به پلی آف برسیم.

وی در پاسخ به شانس قهرمانی مس در این فصل اظهار کرد: فصل قبل تیم مس رفسنجان پدیده مسابقات بود و کسی فکرش را نمی کرد به پلی آف برسد و نایب قهرمان شود اما این فصل همه به چشم یک مدعی به تیم ما نگاه می کنند و تیم ها با قدرت مقابل ما حاضر می شوند و هیچ بازی قابل پیش بینی نیست اما امیدواریم بتوانیم در آخر به قهرمانی برسیم.

قلی زاده در مورد دوران درخشان خودش بعد از رفع مصدومیت گفت: من به دلیل جراحی رباط صلیبی که انجام دادم فصل قبل نتوانستم بازی کنم و امسال با تمریناتی که داشتم و اعتمادی که خانم رضایی و اعتدادی به من کردند توانستم به شرایط خوبم برگردم و در نیم فصل دوم ۱۸ گل زدم و به اردوی تیم ملی هم دعوت شدم.

کاپیتان مس رفسنجان درباره سطح بازی های این فصل لیگ فوتسال بانوان و وضعیت داوری ها هم بیان داشت: فکر می کنم امسال لیگ برتر خیلی با کیفیت برگزار شد و تا هفته های پایانی حتی تیم های صعود کننده به پلی آف مشخص نبودند و همین جذابیت و حساسیت لیگ را بیشتر کرد و بازی های پلی آف هم غیرقابل پیش بینی هستند و از الان نمی توان گفت چه تیمی قهرمان می شود؛ بر خلاف سالهای قبل که از اول فصل تیم قهرمان مشخص بود. داوری هم در بعضی بازی ها واقعا تاثیرگذار بود و می توان گفت جز چند داور، بقیه داوران بی تجربه بودند.

وی در پاسخ به اینکه به نظر می رسد یکی مهمترین دلایل موفقیت مس رفسنجان همدلی تیمی باشد، گفت: در اینجا باید به نقش خانم اعتدادی اشاره کنم که چه از لحاظ فنی و چه از لحاظ روانی و اخلاقی تاثیر زیادی روی تیم ما داشتند و باعث شدند همه بچه ها در کنار هم یکدل باشند و برای هدفی که داریم تلاش کنیم؛ و خانم رضایی که نقش پر رنگی در مدیریت تیم و آرامش تیم دارند و باعث شدند همانطور که گفتید جو خوبی در تیم داشته باشیم.

قلی زاده ادامه داد: تیم مس رفسنجان یکی از معدود تیم هایی است که سالهاست با یک اسپانسر مشخص در مسابقات شرکت می کند و باشگاه همیشه حامی تیم ما بوده است. خیلی از تیم های بزرگ مثل سپید رود ، دانشگاه آزاد و ... بعد از جند سال تیمداری منحل شدند اما باشگاه مس رفسنجان همیشه ما را حمایت کرده و ما هیچوقت دغدغه اسپانسر نداشتیم و جا دارد همینجا تشکر کنم از مدیریت قبلی باشگاه حاج آقا زینلی ، جناب آقای محمودی نیا و مدیریت فعلی آقای زیندینی که همه برای تیم فوتسال بانوان مس زحمات زیادی کشیدند.

وی در پایان گفت: امیدوارم که این فصل همراه با قهرمانی تمام شود و برای فصل آینده همین مجموعه بتواند با هم کار کند. باید از آقای کرمی سرپرست تیم هم که زحمات زیادی می کشند و از جنس خود تیم هستند تشکر کنم. در آخر هم از خانواده ام تشکر می کنم که به من این اجازه را دادند تا بتوانم آزادانه به ورزشم بپردازم. ممنون از شما و نگاهتان به ورزش بانوان.

نظرات

نظر دهید