برگزاری مرحله اول طرح استعدادیابی تیم ملی فوتسال زیر ۲۰ سال(عکس)

برگزاری مرحله اول طرح استعدادیابی تیم ملی فوتسال زیر ۲۰ سال(عکس)

مرحله اول طرح استعدادیابی برای تیم ملی فوتسال زیر۲۰ سال در سالن پیام نور شهر کرمان با شرکت ۱۲۰ فوتسالیست از سراسر استان برگزار شد.

به گزارش کرمان ساکر و به نقل از برنا، طرح استعدادیابی از بین بازیکنان زیر ۲۰ سال ویژه رده سنی ۷۹/۱۰/۱۱ تا ۸۲/۱۰/۱۰ در مرحله اول با شرکت فوتسالیست‌هایی از سراسر استان در محل سالن پیام نور برگزار شد. در این مرحله ۱۲۰ فوتسالیت از سراسر استان حضور پیدا کردند و تمامی این شرکت‌کنندگان مورد رصد استعدادیابان قرار گرفتند که در مرحله اول این استعدادیابی تعداد ۴۰ نفر انتخاب شدند.

بنا به اعلام دپارتمان جوانان و استعدادیابی هیئت فوتبال استان کرمان، در مراحل بعدی این طرح با توجه به پهناور بودن استان به صورت نقطه به نقطه بررسی می‌شود که استان کرمان به چهار قسمت شمال، جنوب، شرق و غرب تقسیم خواهد شد و استعدادیابان باید در مناطق ذکر شده حضور پیدا کنند.

همچنین بعد از انجام کار استعدادیابی در هر ۴ منطقه، افراد انتخاب شده در اردویی ۵ روزه به میزبانی کرمان حضور پیدا خواهند کرد و در نهایت تعداد ۲۲ نفر انتخاب خواهد شد. پس از انتخاب این افراد، در اواخر بهمن ماه، علی صانعی سرمربی تیم ملی به کرمان می‌آید و افراد برتر را از بین این ۲۲ نفر نهایی انتخاب می‌کند.

 

نظرات

نظر دهید